OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019 r.

     Dziękujemy za ofiary z ostatniej niedzieli na nowe ogrzewanie i posadzkę w naszym kościele. Bóg zapłać również za ofiary składane dziś na Seminarium Duchowne.

W tygodniu :

     We wtorek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się posiedzenie Parafialnego Zespołu Synodalnego – na spotkanie prosimy członków pierwszego zespołu. Materiały do odebrania w zakrystii, przesłane pocztą i na stronie internetowej w zakładce Synod.

     Członków Rycerstwa Niepokalanej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we środę o godz. 1700, a po Mszy wieczornej na spotkanie w budynku katechetycznym. We czwartek natomiast o godz. 1700 Arcybractwa Straży Honorowej N.S.P.J. i po Mszy spotkanie w budynku katechetycznym.

      We czwartek 21 lutego spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum i VIII klas Szkoły Podstawowej w związku z bierzmowaniem ich dzieci, które będzie 15 marca. O godz. 1800 Msza święta, a po niej spotkanie informacyjne.

      W sobotę nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1800, a po jej zakończeniu dalsza część modlitw za wstawiennictwem Świętego.

      Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej organizuje pielgrzymkę autokarową na Bałkany – szczegóły na ulotkach.

     Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej..

     Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim tygodniu: Antoni Kantor, Wanda Złonkiewicz, Bronisław Pechak, Tadeusz Boroń: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone