OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedz. Zwykła – 28.06.2020 r.

 1. Dobiega końca miesiąc czerwiec – czas szczególnej modlitwy ku czci NSPJ.
 2. W miniony piątek dzieci i młodzież rozpoczęły czas wakacyjnego odpoczynku, prośmy dla nich oraz ich bliskich o potrzebne łaski na ten czas, a zwłaszcza by nie zapominały o trosce o czystość własnych serc.
 3. W naszej parafii w czasie wakacji zostaje zmieniony porządek porannych Mszy świętych. W dni powszednie Eucharystia będzie celebrowana o godz. 6.00, 7.00 oraz 18.00. Nie będzie Mszy św. o 6.30. W niedzielę bez zmian.
 4. Dziś dzień wyborów prezydenckich. Zachęcamy do podjęcia obywatelskiego obowiązku.
 5. Jutro Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Eucharystia o godz. 6.30, 8.30, 10.00, 16.00 oraz 18.00.
 6. Zapraszamy na środowe nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godzinę 17.30.
 7. W pierwszy czwartek święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej. Przez jej orędownictwo ogarnijmy modlitwą sprawę powołań kapłańskich i zakonnych zwłaszcza w naszej wspólnocie parafialnej. Według informacji podanej na stronie internetowej Klasztoru, tradycyjne obchody Wielkiego Odpustu Tuchowskiego odbędą się w innym terminie. W czwartek będziemy spowiadać od 17.00, natomiast o 17.30 nabożeństwo w intencji powołań. Po Mszy św. Godzina święta i adoracja prywatna do godziny 22.00. O 22.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ.
 8. W pierwszy piątek miesiąca święto św. Tomasza Apostoła. O 17.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII – porządek spotkania:  o 17.30 spowiedź święta o 18.00 Msza św. i adoracja krzyża oraz spotkanie organizacyjne. Zapraszamy na to spotkanie kandydatów, jak również ich rodziców. Obecność jest obowiązkowa. W czasie nabożeństwa obrzęd poświęcenia   i wręczenia modlitewników i krzyżyków. W piątek spowiedź od godz. 16.00. Przeżyjmy ten dzień w duchu wynagrodzenia Bożemu Sercu za wszelkie zniewagi.
 9. W pierwszy piątek kancelaria parafialna nieczynna.
 10. Zapraszamy wszystkich na pierwszosobotnią modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP na godzinę 17.00. W tym dniu nie będą możliwe odwiedziny wszystkich chorych naszej parafii. Z posługą sakramentalną od. godz. 8.00 udadzą się ks. Janusz, ks. Szczepan i ks. Łukasz Kaźmirek.
 11. Róże żywego różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 8.30. Po Eucharystii zmiana tajemnic różańcowych.
 12. Od 1 lipca w kancelarii można rezerwować intencje na rok 2021.
 13.  30 czerwca oraz 1 lipca w naszym Kościele będzie możliwość wysłuchania koncertu organowego organizowanego przez Diecezjalne Studium Organistowskie. Serdecznie zapraszamy po Eucharystii celebrowanej o 18.00.
 14. Pragniemy poinformować, że od poniedziałku  6 lipca na naszym parafialnym cmentarzu będzie wykonywana główna alejka od bramy wejściowej. Prace rozpoczyna się od górnej części. Wykonana będzie z kostki brukowej i będzie miała szerokość
  2 metrów, a długość 200 m. Prace miały być wykonane w marcu ale z powodu pandemii zostały zawieszone i teraz pojawiła się możliwość wykonania. Prace były już zapowiadane w styczniu tego roku.

  Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach
i zmarłych w ostatnim czasie: + Antoni Dumara; Maria Laska; Małgorzata Diduch; Patrycja Heppner; Maria Mikrut;  : Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone