OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.07.2018 r.

Rozpoczęliśmy miesiąc lipiec i przypominamy, że w okresie wakacyjnym do 31 sierpnia Msze święte w dni powszednie w naszym kościele rano o 600 i 700. Nie ma Mszy o 630. Po południu bez zmian o 1800.

Od jutra będzie otwarta Księga Intencji Mszalnych na następny rok.

Pamiętajmy w modlitwach o dzieciach i młodzieży prosząc dla nich o błogosławieństwo w miejscach wypoczynku. Módlmy się też za wszystkich podróżujących.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek święto Św. Tomasza, Apostoła, w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, patronalne święto Apostolstwa Chorych. Pamiętajmy o chorych i cierpiących szczególnie w naszych rodzinach oraz parafii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i obejmujemy modlitewną pamięcią

Przeżywać będziemy również I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja w intencji powołań połączona z Godziną Świętą, którą zakończymy błogosławieństwem. Nie będzie Mszy św. o godz. 22.00. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w ciągu całego dnia.

W I Piątek Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 700 i 1800. O godz. 1745 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Msza św. wynagradzająca o godz. 1800. Spowiedź od godz. 1630. W czasie wakacji nie będzie adoracji Krzyża.

W sobotę – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi rano o godz. 700. O godz. 1700 Adoracja wynagradzająca i Różaniec, o godz. 1800 Msza święta.

Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w piątek od godz. 8.00.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 1730. Składka podczas Mszy św. wieczornej będzie przeznaczona na Caritas.

Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę do Tuchowa, w ramach Wielkiego Odpustu, 4 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły w gablocie Rycerstwa.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.

W ostatnim czasie Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. + Wanda Woźniak, + Antoni Franczyk. Bożemu miłosierdziu polećmy ich nieśmiertelne dusze: Dobry Jezu a nasz Panie..

Komentowanie jest wyłączone