OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.07.2018 r.

Od jutra zaczną się prace przy ogrzewaniu i posadzce w zachodniej części kościoła. Prace będą trwały do około połowy października i na ten czas przygotować się trzeba na niedogodności w korzystaniu z kościoła. Zamknięte będą lewe drzwi boczne patrząc od wejścia na ołtarz i lewe drzwi wejścia głównego, a także wejście od strony zakrystii. Będzie oddzielona z użytku nawa boczna. Do czasu zakończenia prac nie będzie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Na nabożeństwa wieczorne prosimy nie przychodzić wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem ze względu na konieczność sprzątania. Jeżeli ktoś może pomóc w przygotowaniu kościoła na wieczorne nabożeństwa – zwłaszcza w najbliższym tygodniu, to bardzo prosimy zgłosić to w zakrystii. Sprzątanie będzie się zaczynać około godz. 1600.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w środę święto św. Benedykta, patrona Europy, w czwartek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w piątek św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników i patronów diecezji.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i obejmujemy modlitewną pamięcią

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 1730. Składka podczas Mszy św. wieczornej będzie przeznaczona na Misje.

W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 1745.

We wtorek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej w budynku katechetycznym.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.

 W ostatnim czasie Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. + Józef Gawin, + Władysław Nowak. Bożemu miłosierdziu polećmy ich nieśmiertelne dusze: Dobry Jezu a nasz Panie..

Komentowanie jest wyłączone