Ogłoszenia parafialne, XIX Niedziela Zwykła 7 sierpnia 2022

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii. Za tydzień składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele w dni powszednie o 6.00, 7.00 i 18.00 – nie ma Mszy św. o 6.30. W niedziele porządek Mszy św. bez zmian. Zapraszamy także na adorację Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 7.30 do 18.00. Przypominamy, aby do kościoła przychodzić w stroju godnym domu Bożego. W miesiącu sierpniu pamiętajmy o modlitwie w int. zniewolonych nałogiem alkoholizmu.

W poniedziałek wspomnienie św. Dominika. W poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia w int. uzależnionych od alkoholu połączona z nowenną do św. Maksymiliana.

We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. O 17.30 nabożeństwo do bł. Romana Sitki połączone z nowenną do św. Maksymiliana.

W środę święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika. O 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nowenną do św. Maksymiliana. Składka na Mszy św. o 18.00 przeznaczona jest na cele parafialnego oddziału Caritas.

W czwartek wspomnienie  św. Klary.

W następną niedzielę Mszą św. o 14.00 rozpocznie się dzień skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. spotkanie w domu katechetycznym.

W zakrystii do nabycia Gość niedzielny oraz kalendarze na rok 2023 w cenie 10 zł. Są również duże albumy „Kościoły Diecezji Tarnowskiej” w cenie 100 zł – z uwzględnieniem naszego kościoła i parafii. Zapraszamy.

27 sierpnia nasz rodak brat Jan Januś ze Zgromadzenia Braci Albertynów złoży wieczyste śluby zakonne. Ogarniajmy go naszą modlitwą.

Dziś w kościele bł. Karoliny w Tarnowie po Mszy św. o 18.00 odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów grupy nr 2 św. Franciszka. Na spotkaniu można jeszcze zapisać się do grupy.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Janusza Samborę, +Mieczysława Osyskę, + Zofię Szydłowską oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone