OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15. 07. 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15. 07. 2018 r.

    Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary tacy z ubiegłej niedzieli na nowe ogrzewanie i posadzkę. Dziękujemy również za ofiary indywidualne z ostatniego miesiąca.
Jak widać rozpoczęły się już tegoroczne prace. W tym roku zostanie wykonana cała zachodnia część kościoła wraz z prezbiterium. Ponadto będą założone dwa hydranty wewnątrz kościoła, zbudowany kanał łączący piwnice kościoła od strony zachodniej, wymieniona trakcja elektryczna i nagłośnienia, i przyłącz instalacji grzewczej od strony ulicy Bocznej. Na zimę ma być już uruchomione ogrzewanie posadzkowe. Zakres prac jest ogromny ale dzięki Bożej pomocy i Waszym ofiarom mamy nadzieję w tym roku te prace zakończyć.
    Bardzo dziękujemy naszym strażakom za przygotowanie kościoła do prac w poniedziałkowy wieczór i za to że zawsze można na Nich liczyć. Dziękujemy także wszystkim, którzy pomagali w tym tygodniu w sprzątaniu kościoła przed wieczornymi nabożeństwami.

    W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, we środę św. Szymona z Lipnicy, w piątek bł. Czesława, prezbitera.

    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
W piątek o godz. 1740 Koronka i modlitwy do Miłosierdzia Bożego.

    Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na tarnowskim Burku : główne msze święte w dni powszednie o godz. 900 i 1800.

    Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich wypoczywających na wakacjach i urlopach, aby był to bezpieczny i dobrze wykorzystany czas.

     W ostatnim czasie Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp.: Helena Uchman, Władysław Nowak, Anna Czurka, Maria Krupniowska. Bożemu miłosierdziu polećmy ich nieśmiertelne dusze, a także zmarłych polecanych w wypominkach: Dobry Jezu a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone