OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.07.2014 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary tacy z ubiegłej niedzieli przeznaczone na potrzeby naszej świątyni. Złożyliście 13760 zł 81 gr.

Ofiary złożone dzisiaj na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek wspomnienie św. Marii Magdaleny, w środę święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy; w czwartek wspomnienie św. Kingi, drugorzędnej patronki naszej diecezji; w piątek święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa; w sobotę wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców NMP.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 1730.

W naszych modlitwach polecajmy obchodzącego w piątek imieniny Ks. Krzysztofa Czaję, wikariusza naszej parafii. Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, św. Krzysztofa i bł. Romana prośmy dla Niego o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w Jego kapłańskiej posłudze.

Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych w piątek po wieczornej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i ich kierowców.

W piątek o godz. 1730 zapraszamy na Koronkę i modlitwy do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę z racji wakacji nie będzie nabożeństwa do św. o. Pio. Jednocześnie informujemy, że intencja Mszy św. zamówiona na sobotę 26.07. br. na godz. 19 zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 18.00

Przypominamy, że zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską będą prowadzone w naszej parafii w miesiącu lipcu, a w sierpniu w miejscu organizowania grup.

Parafia w Szynwałdzie serdecznie zaprasza na V Piknik Muzyczny STACJA NIEBO, który rozpocznie się w niedzielę 27 lipca o godz. 15.00 w Szynwałdzie. Przewidziano bardzo bogaty program. Szczegółowe informacje na plakatach.

 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Dla dzieci do nabycia Promyczek Dobra z płytą CD

W ostatnim czasie Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Piotra Marka, Albina Kornasia, Zofię Lisowską i Kazimierza Kantora. Bożemu miłosierdziu polećmy Ich nieśmiertelne dusze. Dobry Jezu a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone