OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła – 22.07.2018 r.

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

XVI Niedziela Zwykła – 22.07.2018 r.

 

 

 

           Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na rzecz Seminarium Duchownego w Tarnowie.

 

            

 

           W liturgii Kościoła najbliższych dni przeżywać będziemy: w poniedziałek św. Brygidy – zakonnicy, patronki Europy, we wtorek św. Kingi, patronki diecezji, w środę św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa, we czwartek św. Joachima i Anny – rodziców Najśw. Maryi Panny. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia i zapraszamy w dniu imienin na Mszę św.

 

 

 

Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych
we środę po wieczornej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i ich kierowców. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

 

 

„Pełni Ducha Świętego budujemy Kościół na wzór Chrystusa.” to hasło XXXVI Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, która rozpocznie się 17 sierpnia. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską są prowadzone w naszej parafii w kancelarii
w do końca lipca, a w sierpniu w miejscu organizowania grup. Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronach internetowych Pielgrzymki
(www.pielgrzymka.diecezja.tarnow.pl). Istnieje również możliwość zapisu na pielgrzymkę duchową zwłaszcza osoby chore i tych, którzy nie mogą fizycznie uczestniczyć w pielgrzymce.

 

          

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli i innych czasopism religijnych.

 

 

 

 

 

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych z naszych rodzin i zmarłych polecanych w wypominkach.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone