OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2017 R.

W tym tygodniu w liturgii: jutro św. Ignacego Loyoli, we wtorek św. Alfonsa Marii Liguoriego – bpa, w piątek św. Jana Vianneya, kapłana; w przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego. W przyszła niedzielę odpust w Ładnej ku czci Przemienienia Pańskiego.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 1730. W czasie Mszy św. wieczornej złożymy ofiary na potrzeby misji.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek piątek i sobota sierpnia. Spowiedź będzie w czwartek od godz. 1700 i w piątek od godz. 1600. Z powodu mniejszej liczby księży do spowiadania Kancelaria będzie nieczynna w czwartek po południu, a w piątek cały dzień.

W czwartek o godz. 1800 Msza św., po niej Godzina Święta, a potem Adoracja wynagradzająca – w czasie adoracji od 2000 do 2200 możliwość spowiedzi. Adoracje zakończymy Mszą św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o 2200.

W pierwszy piątek Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 700 i 1800. Msza św. wynagradzająca o godz. 1800. Od godz. 1900 adoracja krzyża.

W pierwszą sobotę czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Adorację wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi na godz. 1700. Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Najświętszej o godz. 1800.

W sobotę 5 sierpnia XIV Diecezjalny Marsz Trzeźwości do Skrzyszowa – szczegóły w gablocie.

Spotkanie przed pielgrzymkowe gr. 2 św. Franciszka odbędzie się w niedzielę 6 sierpnia  w parafii bł. Karoliny w Tarnowie o godz. 1900 w dolnym kościele.

Prace związane nowym ogrzewaniem naszego kościoła rozpoczną się po następnej niedzieli. W tym czasie aż zakończenia prac nie będzie adoracji codzienne.

Bożemu miłosierdziu polećmy naszych zmarłych polecanych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: Cecylia Siwak, Maria Litwin, Stanisław Gumola, Cecylia Szczurek, Tadeusz Radoń –  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone