OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła (9. 09. 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIII Niedziela Zwykła (9. 09. 2018 r.)

    Bóg zapłać za ofiary składane dziś na nowe ogrzewanie i posadzkę. Trwa obecnie układanie granitu i kończą się prace przy wymianie instalacji elektrycznej i nagłośnieniowej, na ukończeniu są także prace przygotowujące piwnice na przyłączenie do MPEC-u. Pomalowane zostały kruchty wejść głównych kościoła – zostaną tam jeszcze założone kurtyny cieplne.
       W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
     W tym tygodniu w liturgii: w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego – zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 1730, w sobotę wsp. Matki Bożej Bolesnej.

             Spotkania Duszpasterskie:
     Spotkania ministrantów we środy po wieczornej Mszy świętej, lektorów we czwartki o 1900. Zapraszamy również chłopców, którzy chcą dołączyć do grona ministrantów. Rodziców prosimy o zachęcenie synów do tej posługi.
Spotkania dziewcząt z Dziewczęcej Służby Maryjnej w soboty o 900 – zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chcą przynależeć do tej Grupy prowadzonej przez starsze koleżanki -przewodniczki.
    Młodzież zapraszamy na spotkania w piątki o 1900 do Betanii. Zaproszenie kierujemy też do osób, które mogłyby włączyć się w działalność grupy.
    W środę po wieczornej Mszy spotkanie członków Rycerstwa Niepokalanej.
    Dzieci naszej parafii zapraszamy na Mszę z kazaniem dla nich o 1130. Takie Msze będą dla nich w każdą niedziele oprócz pierwszej niedzieli miesiąca.
    Spotkania modlitewne Odnowy w Duchu Świętym we wtorki po Mszy wieczornej.

    Wczoraj rozpoczął się Tydzień Maryjny w Katedrze – nasza parafia wraz z całym dekanatem zaproszona jest szczególnie na Mszę we środę o godz. 1800.

    Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców informuje, że wznowienie działalności w ramach VIII Tygodnia Wychowania będzie się w piątek 14 września o godz. 1700 w dolnym kościele parafii św. Maksymiliana. Szczegóły programu na plakatach.

    Tarnowska Kana rozpoczęła rekrutację na zajęcia różnych kursów językowych i przedmiotowych – program na plakacie i na stronie Kany.

    Duszpasterstwo Małżeństw i Rodzin zaprasza w niedzielę 23 września do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Centralnym punktem będzie Msza Święta o godz. 1100.

     Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Maria Stochmal: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone