OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła (15. 09. 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła (15. 09. 2019 r.)

Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na nowe ogrzewanie i posadzkę. Układanie płyt z granitu miało się rozpocząć w tym tygodniu ale ze względu na zalanie kamieniołomu z którego kupujemy granit musimy poczekać do początku października.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.

W liturgii tygodnia: w poniedziałek św. Korneliusza i Cypriana, we środę św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży polskiej, w sobotę św. Mateusza – Apostoła.

         W tym tygodniu w naszej parafii pierwsze spotkania związane z przygotowaniem do sakramentów świetych:

          We środę dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii świętej

We czwartek kandydaci do sakramentu bierzmowania z klas VIII

W piątek uczniowie klas VII rozpoczynający przygotowanie do sakramentu bierzmowania

Spotkania rozpoczynają się wspólna modlitwą na Mszy o 1800. Po zakończeniu Mszy spotkania formacyjno-organizacyjne. Na tych pierwszych spotkaniach będą wszystkie informacje związane z przygotowaniem, dlatego tym bardziej zapraszamy rodziców. Jeśli ktoś nie może być z różnych powodów prosimy o zgłoszenie dzieci na przygotowanie do końca września.

Młodzież naszej parafii będzie miała spotkania w piątki o godz. 1930. Lektorzy we czwartki po Mszy wieczornej..

W środę po Mszy wieczornej spotkanie członków Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej, a we czwartek spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Serca Pana Jezusa.

Zachęcamy do nabycia iczytania pracy katolickiej W zakrystii jest też do nabycia kalendarz w formie książkowej z wieloma przydatnymi radami.

         Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Janina Zarychta, Stanisław Berdychowski, Stefan Dębosz; Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone