OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła (22. 09. 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV Niedziela Zwykła (22. 09. 2019 r.)

W Liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek św. Ojca Pio – prezbitera, w piątek św. Vincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława – męczennika.

Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:

We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie synodalne – zapraszamy członków II Zespołu. Materiały dostępne tak jak zwykle.

We środę po Mszy wieczornej spotkanie Towarzystwa Przyjaciół Seminarium Duchownego w Tarnowie.

We czwartek Msza Święta z adoracją i modlitwą o uzdrowienia – rozpoczęcie o godz. 1730.

Młodzież naszej parafii, a szczególnie wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na czuwanie modlitewne „Panie naucz nas modlić się”. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy piątek Mszą św. o godz. 1800. Po Eucharystii Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy młodzież i nie tylko do szukania osobistego kontaktu z Bogiem.

W sobotę Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Rozpoczęcie Mszą o 1800, następnie modlitwy za wstawiennictwem świętego i Adoracja Najśw. Sakramentu.

Zachęcamy do udziału w sobotę w corocznej akcji modlitewnej „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. ” Zbiórka osób chętnych do wzięcia udziału w modlitwie o godz. 1430 na placu przykościelnym.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary ze św. Janem Pawłem II. Są to 8 tygodniowe rekolekcje w życiu codziennym. Pierwsze spotkanie we wtorek 1 października o godz. 18. w naszym kościele. Szczegóły na plakacie”

Tarnowska KANA przypomina o trwającej rekrutacji na kursy językowe i przedmiotowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły na stronie internetowej.

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Bronisława Najdała: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone