OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła (29. 09. 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI Niedziela Zwykła (29. 09. 2019 r.)

Kończy się wrzesień i we wtorek rozpoczniemy październikowe Nabożeństwo Różańcowe. Nabożeństwo to będzie zawsze o godz. 1730. Bezpośrednio po Różańcu będzie Msza św. Do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy wszystkich: rodziców, młodzież i dzieci – prośba Matki Bożej o modlitwę na różańcu wciąż jest aktualna. Przez ten różańcowy miesiąc pomyślmy także czy nie byłoby dobrze włączyć się w modlitwę Róż Różańcowych jeśli ktoś jeszcze nie należy.

W liturgii tygodnia: w poniedziałek św. Hieronima – prezbitera, we wtorek św.  Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę św. Aniołów Stróżów, w piatek św. Franciszka z Asyżu, w sobotę św. Faustyny Kowalskiej.

We wtorek o godz. 1800 rozpoczęcie Seminarium Odnowy Wiary.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z różańcem o godz. 1730 Podczas Mszy wieczornej w środę składka na misje.

W tygodniu przeżywamy także I czwartek, piątek i sobotę października. W czwartek spowiedź od godz. 1700, a w piątek od godz. 1600.

          We czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta, następnie prywatna adoracja do Mszy świętej o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 2200.W czasie adoracji także okazja do spowiedzi.

W piątek Msze o Sercu Pana Jezusa o godz. 700 i 1800. Bezpośrednio po Mszy wieczornejadoracja krzyża.

W sobotę Msze o Niep. Sercu Maryi o godz. 700 i 1800. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 1700. Różaniec rozpocznie się o 1730.

Do chorych udamy się w sobotę od godz. 800.

Chór parafialny wznawia swoją pracę w środę po Mszy wieczornej. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chór mogą ubogacić swoim głosem.

W przyszłą niedzielę o 1900 procesja różańcowa ulicami Tarnowa. Rozpoczęcie przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku, a zakończenie w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Spotkanie po pielgrzymkowe gr. św. Franciszka, w przyszłą niedzielę w Gospodarstwie Agroturystycznym u Sutkowskich ( Poręba Radlna 74 ).  Rozpoczęcie Mszą o 1500.

Można się zapisać na pielgrzymkę do Częstochowy Lichenia i Niepokalanowa – informacja w Gablocie.

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Halina Pyrda, Halina Samulewicz, Jan Środoń:  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone