OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła (30. 09. 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXVI Niedziela Zwykła (30. 09. 2018 r.)

     Kończy się miesiąc wrzesień i jutro rozpoczniemy październikowe Nabożeństwo Różańcowe. Nabożeństwo to będzie zawsze o godz. 1730. Bezpośrednio po Różańcu będzie Msza św. Do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy wszystkich: rodziców, młodzież i dzieci – prośba Matki Bożej o modlitwę na różańcu wciąż jest aktualna.

     W liturgii tygodnia: w poniedziałek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek św. Aniołów Stróżów, we czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z różańcem o godz. 1730 Podczas Mszy wieczornej w środę składka na misje.

     W tygodniu przeżywamy także I czwartek, piątek i sobotę października. W czwartek spowiedź od godz. 1700, a w piątek od godz. 1600.
We czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta, następnie prywatna adoracja do Mszy świętej o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 2200.W czasie adoracji także okazja do spowiedzi.
     W piątek Msze o Sercu Pana Jezusa o godz. 700 i 1800. Bezpośrednio po Mszy wieczornej adoracja krzyża.
     W sobotę Msze o Niep. Sercu Maryi o godz. 700 i 1800. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 1700. Różaniec rozpocznie się o 1730.
Do chorych udamy się w sobotę od godz. 8.00.

     We wtorek 2 października w Tuchowie uroczyste spotkanie Rycerstwa Niepokalanej całej diecezji w rocznicę „Aktu oddania” Pani Tuchowskiej. Wyjazd z naszej parafii o 1345 z przystanku obok kościoła.

     Pragniemy poinformować, że jeżeli pod kościołem są rozdawane jakiekolwiek ulotki, a nie ma na ten temat informacji z ambony to jest to na pewno jakaś manipulacja – tak jak to było w ostatnią niedzielę. Jeżeli ktoś wykorzystuje czas nabożeństw dla rozsiewania swoich poglądów to wątpliwy jest ich związek z prawdą, zwłaszcza że rozdawane teksty są wyrwane z kontekstu czyli są zwyczajnym fałszem.

     Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Otylia Szczodrak, Lech Marczewski, Władysława Broniarczyk i Józefa Sady.: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone