OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła (06. 10. 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII Niedziela Zwykła (06. 10. 2019 r.)

Dziękujemy za złożone we wrześniu indywidualne ofiary na nowe ogrzewanie. Przyszła  niedziela jest drugą niedziela miesiąca – składka przeznaczona będzie nowe ogrzewanie i posadzkę. W tym tygodniu będzie układany granit na środkowej części kościoła – jest to jasny granit Colonial White z czarnymi pasami po bokach.

Dzisiaj o 1900 przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku rozpoczyna się procesja różańcowa ulicami Tarnowa. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 1730. Bezpośrednio po różańcu jest Msza św. Gorąco zachęcamy do licznego, tak jak do tej pory udziału. W tym tygodniu w liturgii, w poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

We wtorek Msza wieczorna o bł. Ks. Romanie Sitko. W czasie różańca zostaną odczytane prośby adresowane do Jego wstawiennictwa.

W środę Nowenna do MBNP, będzie połączona z różańcem o godz. 1730 Podczas Mszy wieczornej w środę składka na Caritas.

Również we środę kolejne spotkanie dzieci z klas III z rodzicami w związku z przygotowaniem do I Komunii – rozpoczęcie różańcem o 1730.

Parafia Matki Bożej Fatimskiej zaprasza na Odpust Fatimski. Z soboty na niedzielę 12/13 października odbędzie się tam czuwanie modlitewne. Nasza parafia jak zwykle zapraszana jest na godz. 200 w nocy.

Zbliża się czas poświęcony pamięci naszych bliskich zmarłych i odnowienia modlitwy wypominkowej. Dziś można zabrać karty wypominkowe, a wypełnione można składać w kancelarii parafialnej, lub w zakrystii. Przy wypominkach rocznych prosimy zaznaczyć Mszę Świętą, przed którą powinny być czytane. Za wypominanych całą oktawę Wszystkich Świętych o godz. 1800 będzie odprawiana Msza święta, a wypominki listopadowe będą przez cały miesiąc o 1730. Prosimy o czytelne zapisywanie, najlepiej drukowanymi literami.

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Stefania Wójcik: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone