OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła (07. 10. 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXVII Niedziela Zwykła (07. 10. 2018 r.)

     Dziękujemy za złożone we wrześniu indywidualne ofiary na nowe ogrzewanie. Przyszła niedziela jest drugą niedziela miesiąca – składka przeznaczona będzie nowe ogrzewanie i posadzkę. Dziękujemy też naszym strażakom za liczną pomoc w ostatni piątek w przywracaniu naszej świątyni poprzedniego porządku. Obecnie pozostało poczekać na wyschnięcie świeżo położonej wylewki i położyć na niej granit. Na ul. Bocznej trwają prace związane z doporowadzeniem do kościoła magistrali ciepłowniczej.

     Dzisiaj o 19.00 przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku rozpoczyna się procesja różańcowa ulicami Tarnowa pod hasłem „Ratujmy Różańcem Rodzinę.
     Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Bezpośrednio po różańcu jest Msza św. Gorąco zachęcamy do licznego, tak jak do tej pory udziału.
     We wtorek Msza wieczorna o bł. Ks. Romanie Sitko. W czasie różańca zostaną odczytane prośby adresowane do Jego wstawiennictwa.
     We środę Nowenna do MBNP, będzie połączona z różańcem o godz. 17.30 Podczas Mszy wieczornej w środę składka na Caritas.

     Pierwsze spotkanie dzieci i rodziców, które przystąpią do pierwszej Komunii świętej w przyszłym roku, we wtorek po Mszy wieczornej.

     Kandydatów do bierzmowania z klas III-cich Gimnazjum i klasy VIII Szkoły Podstawowej zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do s. Bierzmowania we czwartek 11 października o godz. 17.00 – w kościele. Do modlitwy zapraszamy również rodziców.

     Parafia Matki Bożej Fatimskiej zaprasza na Odpust Fatimski. Z soboty na niedzielę 13/14 października odbędzie się tam czuwanie modlitewne. Nasza parafia jak zwykle zapraszana jest na godz. 2.00 w nocy.

     Zbliża się czas poświęcony pamięci naszych bliskich zmarłych i odnowienia modlitwy wypominkowej. Dziś można zabrać karty wypominkowe, a wypełnione można składać w kancelarii parafialnej, lub w zakrystii. Przy wypominkach rocznych prosimy zaznaczyć Mszę Świętą, przed którą powinny być czytane. Za wypominanych całą oktawę Wszystkich Świętych o godz. 18.00 będzie odprawiana Msza święta, a wypominki listopadowe będą przez cały miesiąc o 17.30. Prosimy o czytelne zapisywanie, najlepiej drukowanymi literami.

    Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Halina Hummel, Zofia Wójtowicz, Stanisława Cibor: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone