OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Zapraszamy jeszcze dzisiaj na roku Gorzkie Żale o 1700.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III Niedziela Wielkiego Postu – 4.03.2018 r.

      Zapraszamy jeszcze dzisiaj na roku Gorzkie Żale o 1700.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary na nowe ogrzewanie. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna przeznaczona jest na tegoroczne prace przy ogrzewaniu i posadzce. Prace rozpoczną się początkiem lipca.
Ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa i przygotowanie Triduum Paschalnego można składać do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy.

  W ramach „Wielkanocnego Dzieła Caritas” – możemy nabyć przed kościołem lub w zakrystii baranki i paschaliki .

Od jutra do środy, dzieci szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna rozpoczynają swoje rekolekcje szkolne. W tym samym czasie mają też inne parafie Tarnowa. Program jest podany dzieciom w szkołach i wywieszony w gablocie parafialnej. We wtorek przed południem będzie dla nich spowiedź rekolekcyjna, dlatego kancelaria we wtorek przed południem będzie nieczynna.
Rekolekcje dla całej parafii będą od piątej niedzieli Wielkiego Postu – 18 marca.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie członków Towarzystwa Przyjaciół Seminarium Duchownego.

Droga Krzyżowa w piątek: godz. 800 – rano – dla wszystkich; godz. 1600 – dla dzieci; godz. 1715 – dla dorosłych; Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież o 1900

Przedszkole Publiczne nr 12 na ul. Jasnej 6, zaprasza chętnych do zapisu na nowy rok szkolny, rodziców z dziećmi, na dni otwarte w dniach 7 – 8 marca w godzinach od 930 – 1100.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny. Niedziela, Miłujcie się i inne tytuły. W przyszłą niedziele będzie do nabycia kolejny numer parafialnego Głosu Serca.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych z w ostatnim tygodniu: Stanisława Pasterska, Adam Reczek, Łucjanna Mróz, Zofia Chudy, Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone