Ogłoszenia parafialne

Dziękujemy dziś Bogu za nowych polskich błogosławionych – Matkę Różę Czacką i Kard. Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy do oglądania transmisji w telewizji z uroczystości beatyfikacji o 12.00. Przypominamy, że oglądanie transmisji nie zastępuje udziału we Mszy św.

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Dziękujemy także indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Dziś Mszą św. o 14.00 rozpocznie się dzień skupienia dla narzeczonych, a o 16.00 katecheza przedmałżeńska.
O 19.30 w auli Tarnowskiego Seminarium koncert zespołu Jedno połączony z premierą płyty. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

W pn po Mszy św. o 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w sali na plebanii.

We wt o 17.30 naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona.
W ten dzień przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. Msze św. w naszym kościele o 6.00, 6.30, 7.00, zaś o 18.00 uroczysta Msza św. z homilią. Po Mszy św. o 18.00 będziemy odprawiać Drogę Krzyżową, pielgrzymując ulicami naszej parafii. Będzie to nawiązanie do Misji św., które przeżywaliśmy w czerwcu i błaganie Boga o odnowę moralną naszych rodzin. Już teraz zapraszamy parafian i modlących się w naszym kościele. Prosimy o przyniesienie lampionów.

W śr wsp. Matki Bożej Bolesnej. O 17.30 Nowenna do MBNP, po Mszy św. adoracja do 19.30. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

W czw o 17.00 w kościele spotkanie organizacyjne dla dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii – zapraszamy wraz z rodzicami.
W ten dzień zapraszamy także kandydatów do bierzmowania z kl. VIII wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie formacyjne. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00.

W pt o 17.30 Koronka do Mił. Bożego. O 19.00 spotkanie grupy młodzież. św. Michała Arch. oraz Arcybractwa SH NSPJ.

W sb o 9.00 spotkanie DSM, o 10.00 – kolejna próba nowopowstającej scholi muzycznej, na którą zapraszamy dzieci i młodzież. O 11.00 spotkanie kandydatów na ministrantów. Rodziców i dziadków prosimy o zachętę swoich dzieci i wnuków do zaangażowania w grupy działające przy naszej parafii.
Jednocześnie zapraszamy do wspólnej modlitwy w każdą niedzielę podczas Mszy św. dla dzieci o 11.30.
W sb święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. W ten dzień swoje imieniny będzie obchodzić m. in. organista – Pan Stanisław Witek. Wszystkich solenizantów bieżącego tyg. zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom.

Za tydzień, w ndz, zapraszamy na parafialne dziękczynienie za beatyfikację M. Róży i Kard. Stefana – rozpoczęcie Mszą św. o 14.00, następnie uwielbienie Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Erikę Zoń, + Tomasza Modrzejowskiego i + Augustyna Antosza. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone