V Niedziela Zwykła – 7 lutego A. D. 2021

W liturgii tyg.: w śr. św. Scholastyki. W czw wspomnienie NMP z Lourdes. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła, m. in. na ogrzewanie naszej świątyni.

We wtorek o godz. 16.30 spotkanie formacyjne dla uczniów klas 3 SP, przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii świętej – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. O 17.30 cotygodniowe nab. do bł. ks. Romana Sitki.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP, a po Mszy św. adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie – serdecznie zapraszamy. Podczas wieczornej Mszy św. składka na cele parafialnej Caritas.

Zbiórka formacyjna  lektorów odbywa się w każdą śr o 19.00. Zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby pełnić posługę lektora w naszej parafii.

W czw o 17.30 Koronką do Miłosierdzia Bożego rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. W ten dzień przypada również ustanowiony przez św. Jana Pawła II Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich zmagającymi się z różnymi chorobami, zarówno duchowymi jak fizycznymi na Mszę św. o 18.00 połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy św. uwielbienie Chrystusa w Najśw. Sakramencie i błogosławieństwo lourdzkie. Prosimy, aby domownicy i opiekujący się chorymi pomogli swoim podopiecznym przybyć do naszej świątyni.

W pt o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sb o 10.00 w kościele spotkanie kandydatów na ministrantów.

Za tydzień, w ndz, odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i spowiedzią o 14.00, następnie spotkanie w domu katechetycznym.

W czw w naszym kościele będzie montowany ołtarz MB Częstochowskiej. Z powodu prac budowlanych nie będzie wystawienia Najśw. Sakramentu.

W ramach jałmużny wielkopostnej można złożyć ofiarę do puszek dla Dziewczęcej Służby Maryjnej, za którą otrzymamy zdrapkę na dni Wielkiego Postu z zadaniami do pracy nad sobą.

Komentowanie jest wyłączone