Terminy spotkań

golabekW poniedziałki po Mszy świętej wieczornej w sali bł. Jana Pawła II w Domu katechetycznym, spotkanie modlitewne* Grupy Odnowy w Duchu Świętym.

W każdy wtorek od godz. 8.30 do 17.30 trwamy na adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele.

(Sami wybieramy czas, tj. jedną godzinę, lub 30 minut w ciągu dnia, starając się aby Pan Jezus miał zawsze kogoś z nas przy sobie. Nadal aktualizujemy listę orantów, możesz dołączyć.)

W ostatni czwartek miesiąca godz.19.00 spotykamy się na Mszy świętej wspólnotowej a następnie na adoracji połączonej z modlitwami o uzdrowienia.

Temat przewodni tego nabożeństwa na dany rok jest ustalany przez księdza moderatora.

Małe Grupy:

W 2-gi wtorek spotkanie Małej Grupy Męskiej (celem spotkania jest formacja osobista w oparciu o słowo Boże: czytanie, medytacja i dzielenie się Słowem z liturgii dnia.)

W 1-szą i 3-cią środę spotkanie Małej Grupy Żeńskiej – cel jak wyżej.

Diakonie:

Spotkania diakonii muzycznej odbywają się również w środy (z wyjątkiem 1-szej) po Mszy świętej wieczornej. (Lubisz modlić się śpiewem, masz ładny głos i nie boisz się pracy {dużo ćwiczą} – dołącz.)

W 3-ci czwartek spotkanie diakonii modlitwy wstawienniczej* Sala bł. Jana Pawła II

(modlitwa w potrzebach diecezji, parafii, w intencjach powierzanych przez członków grupy, przez uczestników Mszy św. czwartkowej a także modlitwa w indywidualnych potrzebach – za zgodą ks. opiekuna i najczęściej w Jego obecności.)

Komentowanie jest wyłączone