XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

W lit. tyg.: we wt wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w śr bł. Karoliny Kozkówny, w pt św. Rafała Kalinowskiego, w sb ofiarowania NMP, w przyszłą ndz uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Bóg zapłać za ofiary z II-giej ndz na inwestycje w parafii. Złożyliście 7.550 zł. Bóg zapłać także za indywidualne ofiary składane m. in. na ogrzewanie kościoła.

Przez cały miesiąc, codziennie o 17.30  odprawiane są wypominki listopadowe. Nowe wypominki roczne będą czytane od Adwentu.

We wt o 17.30 naboż. do Bł. Romana Sitki, połączone z różańcem i wypominkami, podobnie w śr Nowenna do MBNP, różaniec i wypominki. W śr po Mszy św. o 18.00 wspólna adoracja. W pt o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wyp. listopadowymi.

W sb imieniny będzie obchodził Ks. Janusz Faltyn. Otaczamy solenizanta modlitwą i życzymy darów Ducha Świętego, opieki Matki Bożej i wszelkich łask w posłudze kapłańskiej w naszej parafii.

Decyzją Ojca Św. Franciszka odpust zupełny w m-cu listopadzie możemy zyskać przez dowolnie wybrane 8 dni. Dni te mogą być od siebie oddalone. Osoby starsze, chore i ci wszyscy, którzy z poważnych powodów nie mogą opuścić domu, będą mogli uzyskać odpust zupełny, jeśli będą się łączyć duchowo z wiernymi oraz wykluczą wszelkie przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu i odmówią pobożnie modlitwy za zmarłych przed obrazem Pana Jezusa lub Matki Bożej.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych w ost. tygodniu: + Annę Łącką, + Janinę Kamińską, + Stanisława Kruka, + Martę Bogacz, + Stanisława Klimka, + Wiesława Kutę, + Zygmunta Skrzypowskiego, + Janinę Brożkiewicz.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone