Zapraszamy w sobotę 19.05.2018r. na dzień otwarty…

XXIII Ogólnopolskiego Czuwania Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie. Wyjazd w tym dniu, o godz. 05.00 z ul. Granicznej. Zapisy i informacje u liderki (odpowiedzialnej za wyjazd) lub w kancelarii parafialnej do 15.05.2018 r.

W programie czuwania: Eucharystia, modlitwy o uzdrowienie, śpiewy, świadectwa, konferencje: ks. Sławomira Płusa, Ks Andrzeja Grefkowicza i gości specjalnych – Ulf i Birgitt Ekman ze Szwecji.

Czuwanie Odnowy, to coroczne wydarzenie, gromadzące członków i sympatyków ruchu charyzmatycznego z całego kraju. Jednocześnie jedna z najliczniejszych pielgrzymek (wg. oceny  biura prasowego Jasnej Góry).

Zadaniem programu duszpasterskiego w Polsce na ten rok i następny jest odkrywanie Osoby Ducha Świętego i Jego Darów. Mottem przewodnim pierwszego etapu, tj. bieżącego roku są słowa: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Dlatego też, warto zapytać, Oblubienicę Ducha Świętego, u Jej stóp, na Jasnej Górze jak możemy szerzej otwierać serca na Jego działanie i lepiej korzystać z wielorakich Darów którymi chce nas obdarzyć. Na pewno otrzymamy podpowiedź.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

 Szczęść Boże !

JSz.

Komentowanie jest wyłączone