Ogłoszenia parafialne – 11.04.2021 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Święto Miłosierdzia Bożego niech stanie inspiracją dla każdego z nas do stałej modlitwy i wyrzeczeń w int. nawrócenia grzeszników. Przypominamy, że codziennie odprawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego, przyjmując Komunię św. i dopełniając pozostałych warunków, czyli odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz wybraną modlitwę w intencjach wyznaczonych przez papieża, np. Zdrowaś Maryjo, możemy zyskać odpust zupełny dla siebie albo duszy pokutującej za grzechy w czyśćcu.
W naszym kościele w piątki jest odprawiane nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17.30.

Dzisiejsza niedziela i najbliższy tydzień to dni patronalne dla Caritas.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele inwestycyjne w parafii oraz za zbiórkę do puszek na Caritas diecezjalną. W zakrystii można nabyć ostatnie numery biuletynu paraf. Głos Serca, które mogą stać się pożyteczną lekturą duchowną dla nas i bliskich.

We wtorek przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. O 16.30 spotkanie organizacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. O 17.30 nabożeństwo do bł. Romana Sitki.

W środę o 17.30 Nowenna do MBNP, a po Mszy św. uwielbienie Chrystusa. Na Mszy św. o 18.00 składka na Caritas parafialną.

W czwartek o 18.00 obowiązkowe spotkanie formacyjne dla młodzieży z kl. VIII SP. Przypominamy, że sakr. bierzmowania będzie udzielany w naszej parafii 1 czerwca.

Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną. Między Mszami św. będzie czytane Pismo Św. – Księga Dziejów Apostolskich.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Jana Ząbka, + Michalinę Janicką, + Adelę Kamykowską, + Franciszka Małochleb, + Mariana Żurkowskiego, + Józefa Gancarza, + Krystynę Wiśniowską i + Annę Maślankę oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone