Ogłoszenia parafialne – 18.04.2021 – Niedziela Biblijna, III Niedziela Wielkanocy

Z racji przeżywanej Niedzieli Biblijnej, która rozpoczyna Tydzień Biblijny zachęcamy, aby wychodząc z kościoła wybrać dla siebie jeden cytat z Pisma Świętego. Karteczki znajdują się przed ołtarzem, obok wystawionej księgi Pisma Św.
Zapraszamy serdecznie do codziennej lektury Słowa Bożego, także podczas adoracji w naszym kościele w dni powsz. od 7.30 do 17.30. Za pobożną lekturę Pisma Św. przez pół godziny możemy uzyskać odpust zupełny spełniając pozostałe warunki: wyzbycie się przywiązania do każdego grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz modlitwę w intencjach wyznaczonych przez papieża.

Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień składka na WSD w Tarnowie.

We wtorek zbiórka ministrantów o 16.30. O 17.30 cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki.

W środę o 17.30 Nowenna do MBNP, po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na adorację Chrystusa w Najśw. Sakramencie.

W czwartek o 16.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej

W piątek o 17.30 naboż. do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Swoje imieniny będzie obchodzić m. in. nasz organista – P. Wojciech Szczerba. Otaczamy solenizanta modlitwą i życzymy bł. Bożego, darów Ducha Świętego i opieki św. Patrona w życiu rodzinnym oraz w posłudze muzycznej  w naszej parafii.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Irenę Buryło, + Józefa Piwowarczyka, + Annę Batko, + Tomasza Szyncla, + Ryszarda Moralika, + Stanisława Burka, + Adama Ptaka, + Janinę Kluzę i + Władysława Biedronia oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone