Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia A.D.2024

Dzisiejszą Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Niech stanie się on dla nas okazją do okrycia mocy słowa Bożego i jego codziennej lektury. Młodzież naszej parafii zaprasza po Mszy św. na kawę i ciastko do kawiarenki w budynku katechetycznym.

Zapraszamy dziś na misterium pt. Zmartwychwstały przygotowane przez naszą młodzież wraz ks. Łukaszem Kaźmirkiem. Misterium będzie wystawione w dwóch odsłonach – po Mszy o 11.30 dla rodzin z dziećmi, czyli o 12.30 oraz po Mszy św. o 14.00 dla wszystkich chętnych, czyli o 15.00, w Auli Bł. Romana w dolnym kościele. Po spektaklu będzie można złożyć ofiarę na działalność naszej młodzieży.

            Zapraszamy na nabożeństwa do naszego kościoła o 17.30: we wt do bł. Romana Sitki, w śr na nowennę do MBNP, w pt do Bożego Miłosierdzia. W czw po Mszy Św. o 18.00 do św. o. Pio.

            W pn po Mszy św. o 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

            We wt po Mszy św. o 18.00 zapraszamy członków Grupy Bł. Romana na spotkanie w sali parafialnej. W ten dzień nabożeństwem do bł. Romana o 17.30 rozpocznie się 9-tygodniowa Nowenna przed 25 rocznicą beatyfikacji naszego Patrona, której dokonał 13 czerwca 1999 r. św. Jan Paweł II. W każdy z 9 wtorków będziemy modlić w wyznaczonych intencjach oraz słuchać okolicznościowych homilii o działalności Błogosławionego. W najbliższy wtorek będziemy rozważać temat: Bł. Ks. Roman Sitko – Wychowawca i Rektor w pamięci kleryków. Zapraszamy czcicieli naszego Patrona z naszej parafii, miasta i okolic.

            W śr po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych w ostatnim czasie: + Barbarę Bielko, + Mariana Kopciucha oraz powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone