Ogłoszenia parafialne – 4.04.2021 – Wielkanoc

Dziś i w Poniedziałek Wielkanocny dodatkowa Msza św. o 7.30. Pozostałe Msze św. w obydwa dni świąt wg porządku niedzielnego. III i IV dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia dziś i jutro o 14.00, zaś od wtorku do soboty o 17.30. W przyszłą ndz – II-ga Wielkanocną – święto Miłosierdzia Bożego. O 15.00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia. Ofiary na składkę za tydzień będą przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła, m. in. na ogrzewanie naszej świątyni.

Zapraszamy do naszego kościoła na Msze św. w Oktawie Wielkanocy, od wt do sb, o 6.00, 6.30, 7.00 i 18.00. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Adoracji, w dni powszednie, od 7.30 do 17.30.

We wt o 17.30 cotyg. naboż. do bł. Romana Sitki.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP, a po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na adorację.

W czw o 17.30 Nowenną do Miłosierdzia Bożego rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, następnie o 18.00 Msza św. z konferencją oraz uwielbienie Chrystusa w Najśw. Sakramencie.

Za tydzień, w ndz, odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i spowiedzią o 14.00, następnie spotkanie w domu katechetycznym.

Transmisja z naszego kościoła Mszy św. odbędzie się na platformie YouTube: w Wielkanoc i Pn Wielkanocny o 10.00 oraz w czw o 17.30, podczas naboż. z modlitwą o uzdrowienie. Zachęcamy do łączności duchowej oraz pomocy w umożliwieniu oglądania, zwłaszcza samotnym i cierpiącym.

W zakrystii jest jeszcze do nabycia w cenie 6 zł nowy, jubileuszowy, 50 nr parafialnego pisma Głos Serca z ciekawymi artykułami i świadectwami.

Wszystkim, dzięki którym mogliśmy się przeżywać Wielki Tydzień i Triduum Paschalne, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać młodzieży naszej parafii z Ks. Łukaszem Kaźmirkiem za przygotowanie Misterium Męki Pańskiej. Dziękujemy Panom Kościelnym: Piotrowi i Stanisławowi, P. Irenie przygotowującej dekoracje oraz P. Gawinowi i P. Krystynie, P. Monice. Bóg zapłać Druhnom i Druhom Strażakom za czuwanie przy Bożym Grobie oraz pomoc w dyżurach przed kościołem. Bóg zapłać Panom Organistom: Wojciechowi i Stanisławowi, Dziewczęcej Służbie Maryjnej i Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie liturgii, która pomaga nam przeżywać i zgłębiąć tajemnicę Odkupienia. Dziękujemy za prowadzenie adoracji, a także za wszelkie wyrazy życzliwości wobec nas, kapłanów. Bóg zapłać za zorganizowanie Margaretek – stałej modlitwy za kapłanów. Dziękujemy za posługę Paniom z parafialnej Caritas – rozdano potrzebującym 240 paczek.

Od wt można w kancelarii odbierać terminy zamówionych Mszy św. podczas pogrzebów. Zachęcamy, aby rodzina i zamawiający intencje podczas pogrzebu przychodzili na wyznaczone Msze św. i przyjmowali Komunię św. w int. zbawienia duszy.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Władysławę Głowacz, + Joannę Smekal, + Lucjana Kostrzewę, + Kazimierza Dutkę, + Fryderykę Mróz, + Krystynę Hankus, + Jadwigę Trybulec i + Urszulę Barnaś. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Bracia i siostry, Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja! Jako Wasi duszpasterze z serca życzymy wszystkim spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem. Jak przekazują Ewangelie, wszyscy, którzy spotkali Chrystusa Zmartwychwstałego, zostali napełnieni radością i nadzieją, której świat i żaden człowiek nie może dać. Z serca życzymy Wam tego doświadczenia i modlimy się w Waszej intencji, aby odnajdywało kontynuację podczas Mszy św., osobistej adoracji i codziennej modlitwy, podczas pracy i obowiązków oraz w relacjach z ludźmi. Szczęść Boże.

Komentowanie jest wyłączone