Ogłoszenia parafialne – 9.05.2021 – VI Niedziela Wielkanocy

W liturgii tyg.: w pt święto św. Macieja Apostoła, w ndz urocz. Wniebowstąpienia Pańskiego. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.

Zapraszamy do udziału w naboż. majowych, codziennie, od pn do ndz, o 17.30. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do Kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 18.00.

We wt o 17.30 cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy, aby prośby i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo naszego Patrona, składać do skrzynki przy jego ołtarzu; są one odczytywane podczas nabożeństwa.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP, a po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na adorację Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W śr o 18.00 składka na Caritas parafialną.

W czw o 17.30 śpiewem Litanii Loretańskiej rozpoczniemy nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. O 18.00 Msza św. z homilią, następnie uwielbienie – nabożeństwo Drogi Światła, czyli rozważania i śpiewy nt. 14 biblijnych stacji związanych ze Zmartwychwstaniem Chrystusa i Zesłaniem Ducha Świętego.

W pt o 17.30 naboż. majowe oraz rozpoczęcie Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Janinę Chrobak, + Stanisława Sroczyńskiego, + Andrzeja Bogacza, + Wandę Krywult i + Antoninę Giebał oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone