Ogłoszenia Parafialne – IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na WSD w Tarnowie; Bóg zapłać dk. Kamilowi z naszego seminarium za wygłoszone słowo Boże. W rozpoczynającym się dziś Tygodniu Modlitw o Powołania do Służby w Kościele pamiętajmy o tej szczególnej intencji.

We wtorek o 17.30 cotyg. nab. do bł. Romana Sitki.

W śr o 16.30 spotkanie ministrantów, o 17.30 Nowenna do MBNP, a po Mszy św. zapraszamy na uwielbienie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czw święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy; po Mszy św. o 18.00 naboż. za wstawiennictwem św. o. Pio; 29 kwietnia jest także Dniem Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

W pt o 17.30 naboż. do Miłosierdzia Bożego.

W I-szą sb Msza św. o Niepok. Sercu Maryi o 7.00, a bezpośrednio po Eucharystii porannej naboż. I-sobotnie. W sb o 9.00 I spowiedź św. uczniów kl. trzecich szkół podst.
W ten dzień rozpoczynamy naboż. majowe. W naszym kościele będą się one odbywać codziennie o 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele, przy kapliczkach albo w rodzinach.

W przyszłą ndz, zmiana tajemnic róż. po Mszy św. o 8.30. Za tydzień, 2 maja, o 11.30 i 13.00 uroczystość I Komunii Św. W tej uroczystości w kościele będą mogły uczestniczyć jedynie dzieci wraz z rodzicami. Osoby, które będą modlić się na zewnątrz świątyni będą miały możliwość przyjęcia Komunii Św. Bardzo prosimy osoby niezwiązane z uroczystością o wybór innej godziny Eucharystii. 

Przypominamy, że podczas każdej Mszy św., w dni powszednie i w niedziele, można skorzystać ze spowiedzi w stałym konfesjonale w kaplicy MBNP – po lewej stronie kościoła. Prosimy, aby w okresie wielkanocnym zachęcić do spowiedzi tych, którzy jeszcze nie przystąpili do zdroju Miłosierdzia Bożego.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Kazimierę Niedźwiedzką, + Alicję Kolasińską, + Marię Chrząszcz, + Helenę Furgał i + Zofię Lewicką. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone