Ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada A.D. 2023

W pn o 17.30 koronka do Bożego Mił. – ostatni raz zostaną odczytane wypominki listopadowe. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 Odnowa w Duchu Św. zaprasza na uwielbienie Pana Jezusa w Eucharystii, które będzie prowadzone w oparciu o nauczanie naszego Papieża – św. Jana Pawła II.

We wt o 17.30 cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki, prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona. We wt po Mszy św. o 18.00 spotkanie Grupy Bł. Romana w sali parafialnej. W ten dzień przypada 14. rocznica święceń biskupich Pasterza naszej diecezji Bpa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Bpie Ordynariuszu Diecezji Tarnowskiej.

W śr rozpocznie się Nowenna przed Niepok. Poczęciem NMP i będzie odprawiana o 17.30, z wyjątkiem I soboty. W śr po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków.

W czw święto św. Andrzeja Apostoła.

Spowiedź przed I-szym pt: w czw od 17.30, zaś w pt – od 17.00. W I-szy pt cały dzień kancelaria nieczynna. W I-szy pt na każdej Mszy św. składka na misje. O 6.40 Godzinki o Sercu Bożym, o 7.00 Msza św. wotywna i naboż. ku czci Bożego Serca. O 17.10 Adoracja Krzyża, naboż. do Serca Bożego i Nowenna do MB Niepokalanej. W I pt zapraszamy młodzież z klas VII i VIII naszej parafii wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą św. o 19.00. Obecność kandydatów obowiązkowa.

W I-szą sb o 7.00 Msza św. o Niepok. Sercu Maryi, nabożeństwo pierwszosobotnie oraz Nowenna przed Niepok. Pocz. NMP. O 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych, zaś Ks. Prałat i Ks. Janusz w pt od 8.00.

W przyszłą ndz rozpoczyna się Adwent. Zmiana tajemnic róż. po Mszy św. o 8.30.  

Nowe wypominki roczne będą czytane od następnej ndz o 8:10 i 11:10. Do jutra w kancelarii lub zakrystii można jeszcze składać wypominki roczne za bliskich zmarłych.

Za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie opłatków na wigilijne stoły. Ofiary składane przy nabyciu opłatków będą przeznaczone na cele parafialne. W I Ndz Adwentu będzie także można nabyć świece na stół wigilijny. Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych ostatnio: + Dorotę Kawalec, + Waldemara Steca i + Barbarę Grabka.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone