Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła A.D. 2023

Młodzież naszej parafii zaprasza na spektakl z okazji Święta Niepodległości pt. Nasza historia, który odbędzie się dziś o 15.00 w Auli Bł. Romana Sitki. Serdecznie zapraszamy, przyjdźcie całymi rodzinami.

W liturgii tygodnia: w pn wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w pt św. Elżbiety Węgierskiej, w sb bł. Karoliny Kózkówny, Patronki Ruchu Czystych Serc.

Zapraszamy na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Wieczystej Adoracji, która trwa codziennie, od pn do sb, w godz. 7.30 – 17.30. Do końca listopada, codziennie o 17.30, odprawiane są wypominki listopadowe.

W pn po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

We wt o 17.30 naboż. do Bł. Romana Sitki, połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia i wypominkami listopadowymi. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Grupy Bł. Romana w sali parafialnej.

W śr Nowenna do MBNP, Koronka i wypominki. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

W pt po Mszy św. o 18.00 spotkanie Arcybractwa SH NSPJ.

 Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na Kościół w potrzebie.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne złożone na rzecz naszego kościoła i parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za pomoc i życzliwość.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych w ost. czasie: + Łucję Frączek i + Zbigniewa Fiołka.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone