OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

Zapraszamy jeszcze dzisiaj do uczestnictwa w Gorzkich Żalach o 1700.

W ramach „Wielkanocnego Dzieła Caritas” – możemy nabyć przed kościołem lub w zakrystii baranki i paschaliki za ofiarą pięciu złotych.
Ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa i przygotowanie Triduum Paschalnego można składać do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy.

W tygodniu w naszej parafii:
Jutro przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – na wieczorną Mszę świętą zapraszamy wszystkich, którzy chcą się włączyć w Duchową Adopcje Dziecka Poczętego.
We wtorek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się posiedzenie Parafialnego Zespołu Synodalnego – na spotkanie prosimy drugi zespół. Materiały są do odebrania w zakrystii, przesłane pocztą i na stronie internetowej w zakładce Synod.
We środę na godz. 1800 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii wraz z rodzicami.
We czwartek 28 marca nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała. Rozpoczęcie modlitwa różańcową o 1720.
Droga Krzyżowa w piątek: godz. 800 – rano – dla wszystkich; godz. 1600 – dla dzieci; godz. 1715 – dla dorosłych; Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież po Mszy wieczornej.
W sobotę nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio – rozpoczęcie Różańcem o 1720, następnie Msza św. o godz. 1800, a po jej zakończeniu dalsza część modlitw za wstawiennictwem Świętego.

W tym tygodniu od poniedziałku do środy włącznie nie będzie adoracji w ciągu dnia ponieważ zmieniany będzie układ schodów przy wejściu do kaplicy Adoracji. Dziękujemy bardzo inicjatorowi i Fundatorowi tej zmiany.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia organizuje pielgrzymkę połączoną z odpoczynkiem, do Gruzji i Armenii. Termin wyjazdu to 16 – 27 września. Koszt 980 euro i 1500 zł. Zainteresowani mogą pobrać program w zakrystii lub u Ks. Kapelana Piotra Smoły.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny. Niedziela, Miłujcie się i inne tytuły.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych z w ostatnim tygodniu: Stanisław Nowak, Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone