Dla kandydatów do Bierzmowania

Najbliższe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
z klas VIII szk. podst. i III gimn.
CZWARTEK, 14 LUTEGO 2019 R., G. 18.00, KOŚCIÓŁ NSPJ.
OBECNOŚĆ BEZWZGLĘDNIE OBOWIĄZKOWA
(będzie sprawdzana przed i po spotkaniu)!
Na spotkanie koniecznie przynosimy:
1. Akt chrztu św. (jeśli kandydat był ochrzczony w innej parafii niż Tarnów-NSPJ).
2. Zgoda Ks. Proboszcza na bierzmowanie w naszej parafii (jeśli ktoś mieszka, bądź jest zameldowany na terenie innej parafii niż Tarnów-NSPJ).
3. Wszelkie zaległe usprawiedliwienia nieobecności na spotkaniu formacyjnym od rodziców (z imieniem i nazwiskiem, datą, czytelnym podpisem i powodem nieobecności).
Moi Kochani Kandydaci i Rodzice, zbliża się czas przyjęcia sakramentu bierzmowania, Duch Święty oczekuje, by umacniać, działać, zadbajmy o szczere otwarcie się na Boże łaski, godne przygotowanie i przyjęcie darów Ducha Prawdy. Wszystkie minimalne wymagania związane z przyjęciem sakramentu zostały przedstawione na pierwszym i drugim spotkaniu formacyjnym we wrześniu i październiku 2018 r.
Gdyby były ważne kwestie, których nie można poruszyć po spotkaniu w zakrystii, proszę o kontakt osobisty, bądź mailowy: januszfaltyn@gmail.com.
Z modlitwą: Ks. Janusz Faltyn +++

Komentowanie jest wyłączone