Ogłoszenia parafialne, Wielkanoc, 31 marca A.D. 2024

Dziś i jutro Msze św. wg porządku niedzielnego. Kolejne dni Nowenny do Bożego Mił.: jutro o 6:10, zaś od wt do pt o 17.30, w I sb po Mszy św. o 7.00.

We wt o 17.30 cotyg. naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona. W ten dzień – w pierwszy wt miesiąca – po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na comiesięczne uwielbienie Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem Najśw. Sakramentem.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP połączona z Nowenną do Mił. Bożego.

W I czw o 17.30 Nowenna do Bożego Mił. i modlitwa w int. powołań. Po Mszy św. o 18.00 Godzina Święta i adoracja w ciszy do 21.00.

W I- szy pt Msze św. o 6.00, 7.00, 18.00 i 19.00. Po Mszy św. o 6.00 Godzinki o NSPJ. Naboż. pierwszopiątkowe po Mszy św. o 7.00 i o 17.30. Spowiedź podczas Mszy św., zaś po południu od 17.30. Kancelaria w ten dzień nieczynna. W I pt zapraszamy młodzież z klas VII i VIII naszej parafii na Mszę św. o 19.00. Podziękujemy Panu Bogu za przyjęcie bierzmowania przez uczniów klas VIII. Do wspólnej modlitwy zapraszamy również rodziców i świadków bierzmowania. Wyjątkowo w najbliższy pt, z racji oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

W sb nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o 7.00 i Nowennie do Bożego Mił. W sb po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne ASH NSPJ. Konferencję pt: Co bł. rodzina Ulmów mówi współczesnym rodzinom wygłosi ks. dr Piotr Cebula – dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin naszej diecezji oraz sekretarz V SDT. Zapraszamy wszystkich chętnych i pragnących dołączyć do ASH NSPJ.

Za tydzień, w ndz, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 8.30. W przyszłą ndz – drugą wielkanocną, zwaną Niedzielą Miłosierdzia – przypada ustanowione przez samego Pana Jezusa Święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do naszego kościoła na jego obchody: o 14.00 uroczysta Msza św., o 15.00 Godzina Miłosierdzia, połączona z Koronką i uwielbieniem Chrystusa, które poprowadzi nasz zespół Fortes Fide – Mocni Wiarą. Zachęcamy do skorzystania z tej szczególnej godziny łaski wyznaczonej przez samego Zbawiciela.

Zapraszamy do naszego kościoła na Msze św. w Oktawie Wielkanocy. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Adoracji, w dni powszednie, od 7.30 do 17.30.

Wszystkim, dzięki którym mogliśmy się przeżywać Wielki Tydzień i Triduum Paschalne, serdecznie dziękujemy. Dziękujemy Panom Kościelnym: Piotrowi i Stanisławowi, P. Danucie przygotowującej dekoracje oraz P. Krzysztofowi i P. Krystynie. Bóg zapłać P. Rafałowi i wszystkim, którzy pomogli nam wysprzątać i przygotować kościół na Święta. Bóg zapłać Druhnom i Druhom Strażakom z OSP Tarnów-Rzędzin za czuwanie przy Bożym Grobie. Dziękujemy Panom – Szafarzom Komunii Św. Bóg zapłać Panom niosącym w procesji baldachim oraz wszystkim niosącym feretrony i sztandary. Bóg zapłać Panom Organistom: Wojciechowi i Stanisławowi, Dziewczęcej Służbie Maryjnej i Liturgicznej Służbie Ołtarza za zaangażowanie w liturgii. Dziękujemy za prowadzenie adoracji, a także za wszelkie wyrazy życzliwości wobec nas, kapłanów, w tym P. Piotrowi Chłopeckiemu. Bóg zapłać za zorganizowanie Margaretek – stałej modlitwy za kapłanów. Dziękujemy za posługę Paniom z parafialnej Caritas. Bóg zapłać Paniom Krystynom posługującym w kuchni na plebanii.

Od dziś, Niedzieli Wielkanocnej, zapraszamy do nowo otwartej kawiarenki parafialnej, która znajduje się w budynku katechetycznym. Dziękujemy wszystkim sponsorom, Bóg zapłać P. Krzysztofowi oraz naszej młodzieży za pomoc w jej urządzaniu. Kawiarenka będzie czynna dziś do południa, po każdej Mszy św. W ramach promocji tego miejsca kawa i ciasto wielkanocne gratis. Serdecznie zapraszamy.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Marię Małecką–Kutę, + Romana Wójcika oraz + Romana Buczka, jak również zmarłych z naszych rodzin powierzanych w wypominkach rocznych: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone