PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2019/2020
27 grudnia; piątek – od godz. 900
1. ul. Orkana 11 – 43, ul. Wiadukt i Mrozówka
2. ul. Orkana 44 – 90, ul. Czarnowiejska, Dmowskiego, Gromadzka oraz
ul. Wolańska (45,49,49a i 49b)
3. ul. Orkana 92 – 130A, ul. Źródlana
4. ul. Orkana 132 – do końca
5. ul. Piesza, Gospodarcza, Zielona, Orzeszkowej, M. Dąbrowskiej, Olszynowa, oraz ul. Wolańska (str. południowa)
28 grudnia; sobota – od godz. 900
1. ul. Marusarz 4 – 33 i ul. Potok
2. ul. Marusarz 34 – 70 i ul. Spadowa i Bystra
3. ul. Marusarz 72 – 98
4. ul. Marusarz 99 do końca, ul. Hanausek
5. ul. Graniczna (od początku)
6. ul. Tatrzańska
7. ul. Lwowska 225 – 112 /domy jedn./, ul. Szara
29 grudnia; niedziela – godz. 1400
1. ul. Warzywna Bloki 5, 7, 9, 10
2. Oś. Niepodległości 2 (1-50)
3. Oś. Niepodległości 2 (51-100)
4. Oś. Niepodległości 2 (101-150)
5. ul. Sudecka
30 grudnia; poniedziałek – od godz. 900
1. ul. Okrężna, Skrzyszowska, Rzędzińska, Matuszewskiego 2
2. ul. Odległa, Zaułek, Słowików, Słoneczna /domy jedn. na tych ulicach/
3. ul. Leśna i ul. Długa /domy jedn./
4. ul. Skowronków, Boczna, Burtnicza, ul. Łyczków, Mała, Kowalska /domy jedn./
5. ul. Promienna 15 (1-50)
30 grudnia; poniedziałek – od godz. 1600
1. ul. Skowronków 6 (1-30)
2. ul. Skowronków 6 (31-59)
3. ul. Skowronków 6 (60-88a)
4. ul. Skowronków 7 (1-30)
2 stycznia; czwartek – od godz. 1600
1. ul. Skowronków 7 (31-60)
2. ul. Skowronków 7 (61-90)
3. ul. Skowronków 7 (91-120)
4. ul. Skowronków 7 (121-150)
3 stycznia; piątek – od godz. 1600
1. ul. Lwowska 42 – 1 kapłan
2. ul.Jasna /domy jedn./ od końca, ul. Lwowska 76 a
3. ul. Jasna 2 (1-33a)
4. ul. Jasna 2 (34-66a)
5. ul. Podhalańska
6. ul. Pienińska
4 stycznia; sobota – od godz. 900
1. Oś. Niepodległości 3 (1-30)
2. Oś. Niepodległości 3 (31-60)
3. Oś. Niepodległości 8 (1-30)
4. Oś. Niepodległości 8 (31-60)
5. ul. Promienna 14 (1-25)
6. ul. Karpacka, Alpejska
7. ul. Bieszczadzka, Apenińska, Pirenejska
4 stycznia; sobota – od godz. 14.00
1. ul. Promienna 14 (26-50)
2. ul. Ochronek, Garbarska (od góry) ul. Spadzista /domy jedn./
3. ul. Pracy 13-17
4. ul. Lwowska 121 (1-40)
5. ul. Lwowska 121 (41-80)
5 stycznia; niedziela – od godz. 14.00
1. ul. Środkowa – (od końca)
2. ul. Środkowa – (od początku)
3. ul. Lwowska Nr: 41, 44, 46, 52, 55, 57; ul. Pracy: 2, 3, 5, 10, 11, 19; ul. Warzywna 12, 14 /kamienice/
4. ul. Lwowska 121 (81-125)
5. ul. Gorczańska
6 stycznia; poniedziałek – od godz. 16.00
1. Bloki przyszpitalne
7 stycznia; wtorek– od godz. 1600
1. Oś. Niepodległości 6 (1-30)
2. Oś. Niepodległości 6 (31-60)
3. Oś. Niepodległości 6 (61-90)
4. Oś. Niepodległości 6 (91-120)
5. Oś. Niepodległości 6 (121-150)
8 stycznia; środa – od godz. 1600
1. Oś. Niepodległości 5 (1-30)
2. Oś. Niepodległości 5 (31-60)
3. Oś. Niepodległości 5 (61-90)
4. Oś. Niepodległości 5 (91-120)
5. Oś. Niepodległości 5 (121-150)
9 stycznia; czwartek – od godz. 1600
1. ul. Lwowska 59 (1 – 33a)
2. ul. Lwowska 59 (34 – 66a)
3. ul. Lwowska 59 (67 – 88a)
4. ul. Lwowska 59 (89 – 121)
5. ul. Lwowska 59 (122 – 154a)
10 stycznia; piątek – od godz. 1600
1. ul. Lwowska 59 (155 – 187)
2. ul. Lwowska 59 (188 – 220a)
3. ul. Lwowska 59 (221 – 253a)
4. ul. Lwowska 59 (254 – 286a)
5. ul. Do Prochowni, ul. Zdrowa /domy jedn./
11 stycznia; sobota – od godz. 900
1. ul. Leśna 16a (1-35)
2. ul. Leśna 16a (36-72)
3. ul. Leśna 16a (73-109)
4. ul. Promienna 16 (1-25)
5. ul. Promienna 16 (26-50)
11 stycznia; sobota – od godz. 1400
1. ul. Promienna 16 (51-75)
2. ul. Skowronków 4 (1-44)
3. ul. Skowronków 4 (45-88a)
4. ul. Skowronków 11 (1-40)
5. ul. Skowronków 11 (41-80
12 stycznia; niedziela – od godz. 1400
1. ul. Skowronków 11 (81 – 115)
2. ul. Lwowska 100 (1-50)
3. ul. Lwowska 100 (51-100)
4. ul. Lwowska 100 (101-150)
13 stycznia; poniedziałek – od godz. 1600
1. Os. Niepodległości 4 (1-30)
2. Os. Niepodległości 4 (31-60)
3. ul. Spadzista 7 (1-33)
4. ul. Spadzista 7 (34-66a)
5. ul. Skowronków 6a (1-21 i 83) 1 klatka
14 stycznia; wtorek – od godz. 1600
1. ul. Skowronków 6a (22-51 i 84) 2 klatka
2. ul. Skowronków 6a (52-82 i 85) 3 klatka
3. ul. Lwowska 69 (1-35a)
4. ul. Lwowska 69 (36-58 i 94)
5. ul. Lwowska 69 (59-93 i 94a)
15 stycznia; środa – od godz. 1600
1. Oś. Niepodległości 7 (1-30)
2. Oś. Niepodległości 7 (31-60)
3. ul. Lwowska 61(1–35a)
4. ul. Lwowska 61 (36-70a)
5. ul. Lwowska 61(71-105)
16 stycznia; czwartek – od godz. 1600
1. ul. Lwowska 61(106-140a)
2. ul. Odległa 14 (1-35)
3. ul. Odległa 14 (36-75)
4. ul. Długa 25 (1-25)
5. ul. Długa 25 (26-50)
17 stycznia; piątek – od godz. 1600
1. ul. Długa 25 (51-75)
2. ul. Burtnicza 6 (1- 35)
3. ul. Burtnicza 6 (36- 70)
4. ul. Burtnicza 6 (71- 95)
5. ul. Burtnicza 6 (96- 115)
18 stycznia; sobota – od godz. 900
1. ul. Skowronków 9 (1-30)
2. ul. Skowronków 9 (31-60)
3. ul. Skowronków 9 (61-90)
4. ul. Skowronków 9 (91-120)
5. ul. Skowronków 9 (121-150)
18 stycznia; sobota – od godz. 1400
1. ul. Pracy 4
2. ul. Pracy 4a
3. ul. Pracy 4b
4. ul. Leśna 15 (1-39)
5. ul. Leśna 15 (40-79)
19 stycznia; niedziela – od godz. 1400
1. ul. Do Prochowni 16 (1-50)
2. ul. Do Prochowni 18 (1-45)
3. ul. Długa 27 (1-50)
4. ul. Długa 27 (51-100)
20 stycznia; poniedziałek – od godz. 1600
2. ul. Lwowska 65 (1- 35)
3. ul. Lwowska 65 (36- 70)
4. ul. Lwowska 65 (71- 105)
4. ul. Spadzista 8 (1-33)
5. ul. Spadzista 8 (34-66a)
21 stycznia; wtorek – od godz. 1600
1. ul. Garbarska 15a (1-33a)
2. ul. Garbarska 15a 34-66a
3. ul. Spadzista 4 (1-33)
4. ul. Spadzista 4 (34-66a)
5. ul. Spadzista 6 (1-33b)
22 stycznia; środa – od godz. 1600
1. ul. Spadzista 6 (34-66)
2. ul. Burtnicza 4 (1 – 35)
3. ul. Burtnicza 4 (36 – 75)
4. ul. Burtnicza 4 (76 – 100)
5. ul. Burtnicza 4 (101 – 125)
23 stycznia – Czwartek – od godz. 1600
- ul. Boczna 1 (1-30)
- ul. Boczna 1 (31-60)
- ul. Boczna 1 (61-90)
- ul. Boczna 1 (91-120)
- ul. Boczna 1 (121-150)
24 stycznia – Piątek – od godz. 1600
1. ul. Lwowska 67 (1-35)
2. ul. Lwowska 67 (36-70)
3. ul. Lwowska 67 (71-105)
4. ul. Do Prochowni 12 i 12 B
5. ul. Do Prochowni 2 (1-35)
25 stycznia; sobota – od godz. 900
1. Oś. Niepodległości 1 (1- 40)
2. Oś. Niepodległości 1 (41- 80)
3. Oś. Niepodległości 1 (81- 120)
4. ul. Długa 24 (1-25)
5. ul. Długa 24 (26-50)
25 stycznia; sobota – od godz. 1400
1. ul. Długa 24 (51-100)
2. ul. Długa 24 (101-150)
3. ul. Długa 24 (151-200)
4. ul. Do Prochowni 2 (36-72)
5. ul. Do Prochowni 2 (73-109)
26. stycznia; niedziela – od godz. 1400
1. ul. Leśna 16 (1-35)
2. ul. Leśna 16 (36-70)
3. ul. Leśna 16 (71-105)
4. Zgłoszenia