OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.06.2018 r. – X Niedz. Zwykła

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

10.06.2018 r. – X Niedz. Zwykła

 

 

 

 

 

Zakończyliśmy czas Oktawy Bożego Ciała i parafialny odpust – dziś bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym bogatym liturgicznie okresie swoim udziałem przyczyniali się do piękniejszego przeżycia nabożeństw: przygotowującym ołtarze Bożego Ciała, noszącym baldachim, feretrony, sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki i dzwoniącym chłopcom wraz z ich rodzicami, dzieciom  pierwszokomunijnym,  Druhnom i Druhom strażakom, Różom Różańcowym i wszystkim tym, którzy zawsze z zaangażowaniem tworzą orszak Jezusa Eucharystycznego. Bóg zapłać.

 

 

 

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na nowa posadzkę i ogrzewanie kościoła. Do puszek można złożyć ofiarę na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Serca Jezusowego codziennie o 1730.

 

 

 

We czwartek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się czerwcowe posiedzenie Parafialnego Zespołu Synodalnego – na spotkanie prosimy członków pierwszego zespołu.. Materiały do odebrania w zakrystii, przesłane pocztą i na stronie internetowej w zakładce Synod.

 

 

 

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie członków Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej. Arcybractwo Straży Honorowej Serca Pana Jezusa zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 16 czerwca (sobota). Szczegółowe informacje w gablocie.

 

 

 

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

 

 

  Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłego w ostatnim tygodniu: + Stanisław Wrona: Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone