OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA – (17.06.2018 r.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI NIEDZIELA ZWYKŁA – (17.06.2018 r.)

 

    W trwającym miesiącu Serca Jezusowego, pamiętajmy o codziennych nabożeństwach do Serca Jezusowego o 1730.

    Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na nowe ogrzewanie i posadzkę kościoła.

    W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Msza na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 800. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, grono pedagogiczne, katechetów i rodziców naszej parafii by podziękować Bogu za miniony rok i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji.

    We czwartek o 1900 Msza z modlitwami o uzdrowienia duszy i ciała.

    W najbliższą niedzielę 24 czerwca obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

 

    W zawiązku z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych informujemy, że wszelkie zaświadczenia kancelaryjne oraz np. metryki chrztu może odebrać oprócz zainteresowanej osoby pełnoletniej inna pełnoletnia osoba, jeżeli przedstawi w kancelarii parafialnej pisemne pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo to nie może być jednak jakiekolwiek, lecz winno być sporządzone zgodnie z zasadami prawa cywilnego (wzory można znaleźć w internecie) – a zatem posiadać miejsce i datę wystawienia, własnoręczny podpis osoby udzielającej pełnomocnictwa oraz jej dane.

 

    Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Cecylia Wójcik, Jan Sosiński, Ewa Kuta: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone