Ogłoszenia parafialne – 26.06.2022 – XIII Niedziela Zwykła

Dziękujemy wszystkim, którzy w różny sposób zaangażowali się w przygotowanie naszego odpustu ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w miniony piątek.

Ministranci i DSM zapraszają po Mszy Świętej na kiermasz ciast i słodkości – dochód przeznaczony na wakacyjny wyjazd tych grup.
W zakrystii jest do nabycia kolejny numer naszego parafialnego czasopisma Głos Serca z ciekawymi artykułami, m.in. o Sercu Pana Jezusa, bł. Romanie, a także świadectwami działania łaski Bożej w codziennym życiu.

Do końca czerwca, czyli do czw, w naszym kościele jest odprawiane nabożeństwo do NSPJ – codziennie o 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Zbliżający się miesiąc lipiec jest poświęcony szczególnej czci Najdroższej Krwi Chrystusa.

W lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele w dni powszednie o 6.00, 7.00 i 18.00 – od piątku nie ma Mszy św. o 6.30.
W niedziele porządek Mszy św. bez zmian, czyli o 6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 14.00, 18.00 i 20.00.
Przypominamy, aby do kościoła przychodzić w stroju godnym domu Bożego.
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powsz. od 7.30 do 18.00.

W pn wsp. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, we wt św. Ireneusza. W ten dzień o 17.30 naboż. do Serca Bożego połączone z cotygodniowym nabożeństwem do bł. Romana Sitki.

W śr uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o 6.00, 7.00, 9.00 i 18.00. Składka w ten dzień jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Św. W ten dzień swoje imieniny będzie obchodzić m. in. nasz Kościelny – Pan Piotr. Otaczamy Solenizanta modlitwą prosząc o Boże bł., opiekę MB i św. Piotra Apostoła w życiu osobistym i w posłudze w naszym kościele. W śr o 17.30 nabożeństwo do NSPJ połączone z Nowenną do MBNP.

W I-szy pt miesiąca po Mszy św. o 7.00 naboż. do NSPJ, zaś o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z Litanią do Serca Bożego i Aktem Oddania. Po Mszy św. wieczornejAdoracja Krzyża. Spowiedź św. od 17.00. W I-szy pt kancelaria nieczynna.

W sb święto NMP Tuchowskiej, jest to również I-sza sb miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 naboż. I-sobotnie.

Za tydzień w ndz zmiana tajemnic róż. po Mszy św. o 8.30.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Stanisławę Habel, + Stanisławę Kępowicz, + Barbarę Kitę, + Adelę Ciupryk oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone