Ogłoszenia parafialne – 29.01.2023 – IV Niedziela Zwykła

Miesiąc luty jest poświęcony modlitwom za konających. Pamiętajmy o nich w modlitwie, aby w ostatnich chwilach życia pojednali się z Bogiem, a sami módlmy się o dobrą śmierć.

We wt wsp. św. Jana Bosko. O 17.30 cotyg. nab. do bł. Romana Sitki.

W I czw święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o 6.00, 7.00, 9.00. Po południu o 17.30 nabożeństwo w int. powołań, które poprowadzą siostry zakonne i uroczysta Msza św. o 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic – prosimy o ich przyniesienie. W tym dniu modlimy się szczególnie w int. powołanych do życia konsekrowanego: sióstr, ojców i braci zakonnych oraz o nowe i święte powołania. Na 18.00 do wspólnej modlitwy zapraszamy szczególnie siostry serafitki oraz służebniczki dębickie z domów zakonnych przy ul. Ochronek i Długiej, które posługują na terenie naszej parafii. Składka przeznaczona będzie na zakony klauzurowe w naszej diecezji. W czw po Mszy św. o 18.00 Godzina Św. i adoracja w ciszy do 21.00.

W I-szy pt Msza św. o NSPJ o 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o 6.00 Godzinki o NSPJ 7.00 naboż. I-piątkowe. Po południu o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z naboż. do NSPJ. Podczas każdej Mszy św. składka na misje. Po Mszy św. wieczornejAdoracja Krzyża. Spowiedź w naszej świątyni: w czw od 17.30, w pt – od 17.00. W I-szy pt kancelaria nieczynna.

W pt zapraszamy na comiesięczne, obowiązkowe, spotkanie młodzieży z kl. VII przed bierzmowaniem, na które składa się: przystąpienie do spowiedzi, udział we Mszy św. o 18.00 i spotkanie w zakrystii.

W I-szą sb Msza św. o Niepok. Sercu Maryi o 7.00, a po niej nabożeństwo I-sobotnie. Do chorych udamy się z posługą sakramentalną od 8.00.

Za tydzień, w ndz, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 8.30.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła, m. in. na ogrzewanie naszej świątyni.

Przypominamy naszą prośbę, aby w przypadku śmierci bliskiej osoby datę i godzinę pogrzebu ustalać najpierw w kancelarii parafialnej, a w drugiej kolejności z zakładem pogrzebowym.

Dyrekcje Szkół Podstawowych Nr 5 oraz Nr 9 zapraszają do zapisu do klasy pierwszej na kolejny rok szkolny. Zapisy potrwają do 28 lutego. Szczegółowe informacje w sekretariatach i na stronach internetowych szkół.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Ryszarda Klisiewicza, + Urszulę Drzewińską i + Irenę Kułakowską.

Komentowanie jest wyłączone