OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego – 13.01.2019 r.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

Niedziela Chrztu Pańskiego – 13.01.2019 r.

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Chrztu Pańskiego i kończy liturgiczny obchód Bożego Narodzenia.

 

 

 

W tym tygodniu, od piątku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, a w liturgii wspominamy: we czwartek św. Antoniego – opata, w sobotę bł. Józefa Pelczara – biskupa.

 

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 1730 , w piątek po 1735 zapraszamy na Koronkę i modlitwy do Miłosierdzia Bożego.

 

 

 

Bóg zapłać za składane dziś ofiary na nowe ogrzewanie i posadzkę.

 

 

 

Członków Rycerstwa Niepokalanej i Straży Honorowej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we środę o godz. 1700, a po Mszy wieczornej na spotkanie w budynku katechetycznym. We czwartek natomiast Adoracja połączona z kolędowaniem przy żłóbku Nowonarodzonego.

 

 

 

W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Mamy możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego.

 

Zwracamy się zatem z apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Wystarczy na zeznaniu podatkowym PIT wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS naszej Caritas (0000211791) oraz kwotę przekazywanego 1% podatku.

 

Na stronie internetowej Caritas (www.tarnow.caritas.pl) jest gotowy program do wypełniania zeznań podatkowych.

 

 

 

Porządek wizyty duszpasterskiej dziś wg planu wcześniej podanego, a w kolejnych dniach w następującym porządku – verte

 

 

 

 

 

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłego w ostatnim czasie: + Grażyna Golec, Michał Grabowski, Stefan Cygan, Maria Kraszewska: Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone