OGŁOSZENIA PARAFIALNE Objawienie Pańskie – Trzech Króli – 6.01.2019 r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Objawienie Pańskie – Trzech Króli – 6.01.2019 r.

 

      Dziś po każdej Mszy poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Jest to również Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i składka przeznaczona jest na Misje.

      Orszak Trzech Króli rozpoczyna się dziś w Parafii Katedralnej o godz. 1200 i przejdzie do ogrodu OO. Bernardynów. Na program składają się sceny z jasełek i śpiew kolęd. Zapraszamy do udziału szczególnie rodziny z dziećmi.

      Dziękujemy wszystkim, którzy we środę uczestniczyli w ciągu dnia w adoracji w intencji naszej diecezji. Dziękujemy też za ofiary złożone Kolędnikom Misyjnym, a dzieciom za przeprowadzoną akcję misyjną w dniu świętego Szczepana.

      Bóg zapłać za złożone ostatnio indywidualne ofiary na nowe ogrzewanie i posadzkę ofiary złożyło 27 rodzin. W najbliższą niedzielę składka inwestycyjna przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.

     W tygodniu, we wtorek zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem bł. Ks. Romana Sitko, w środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 1730 – na mszy wieczornej składka na Caritas, w piątek po 1740 zapraszamy na Koronkę i modlitwy do Miłosierdzia Bożego.

     Następna niedziela jest Niedzielą Chrztu Pańskiego i kończy liturgiczny obchód Bożego Narodzenia.

      Porządek wizyty duszpasterskiej dziś i jutro wg planu wcześniej podanego, a w kolejnych dniach w następującym porządku – verte

 

      Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Wiesław Broda, Zbigniew Pichulski; Marek Serafin: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone