OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚC ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA (30.12.2018 r.)

W tym tygodniu w poniedziałek, który jest ostatnim dniem roku kalendarzowego 2018 zapraszamy na Nieszpory dziękczynne o godz. 1730 z kazaniem podsumowującym mijający rok. Po zakończeniu Nieszporów będzie Msza święta dziękczynna.

Kancelaria w poniedziałek i czwartek będzie czynna tylko przed południem.

 

We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę. Składka z Nowego Roku przeznaczona jest na cele diecezjalne.

 

We środę – 2 stycznia przypada na naszą parafię dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji Diecezji. Każdego dnia w ciągu roku czyni to inna parafia. Podczas Adoracji nie prowadzimy wspólnych modlitw – prosimy by przebiegała ona w milczeniu. Adoracja rozpocznie się jak zawsze po Mszy porannej i będzie trwała do godz. 1800. Prosimy by wybrać sobie czas stosowny, a równocześnie przypomnijmy sobie rejony, w których trwamy na adoracji w ciągu roku.

 

Po Mszy wieczornej we środę Młodzież naszej parafii zaprasza na jasełka pod tytułem NAWRÓCENIE. Wstęp wolny.

 

W tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. Dodatkowej spowiedzi nie będzie – jesteśmy dopiero po świętach.

 

W pierwszy czwartek o godz. 1730 modlitwy o powołania, a po Mszy wieczornej Godzina Święta i Adoracja w ciszy do godz. 2200 . Msza o Sercu Jezusowym o 2200.

 

W I piątek Msze o Sercu P. Jezusa o 700 i 1800. O godz. 1730 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy wieczornej adoracja krzyża.

 

W pierwszą sobotę miesiąca stycznia Msza o Sercu Maryi o godz. 700. Różaniec i adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1700. Msza o 1800 jest już Mszą z Objawienia Pańskiego.

 

W następna niedzielę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po każdej Mszy poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Jest to Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i składka przeznaczona jest na Misje.

 

W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 830 zmiana Tajemnic Różańcowych.

 

Porządek Wizyty Duszpasterskiej (kliknij w link)

 

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: Bogdan Bacia, Stanisław Kras, Krystyna Tyrka, Adam Gątkowski, Janina Zaucha, Petronela Kocoł – Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

 

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone