OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Zwykła – 5.02.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Zwykła – 5.02.2017 r.

 

 

          W liturgii najbliższego tygodnia: w poniedziałek św. Pawła Miki i towarzyszy – męczenników, w piątek św. Scholastyki – dziewicy, w sobotę Najśw. Maryi  Panny z Lourdes

            W środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o 1730, na Mszy wieczornej w środę składka na potrzeby Caritas.

           W piątek po 1730 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

           W sobotę w związku ze światowym Dniem Chorych wieczorna Msza Święta połączona będzie z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych dla poważniej chorych i w podeszłym wieku. Prosimy o umożliwienie przybycia wszystkim chorym z rodziny czy sąsiedztwa na tę Mszę św.

          Zapraszamy na pielgrzymkę do Porąbki Uszewskiej w dn. 11 lutego z do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes z okazji rocznicy Objawień i światowego Dnia Chorych, Wyjazd w sobotę o godz. 1430 z ul. Granicznej. Informacja pod telefonem 14 630 47 90 i 698 818 272.

            Następna niedziela jest drugą niedzielą miesiąca – składka inwestycyjna będzie przeznaczona na zakup drugiej partii węgla i koksu do ogrzewania kościoła.

         Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej : Gość Niedzielny , Niedzieli, Promyczek Dobra i inne tytuły.

 

           Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Halina Bubisz, Andrzej Bodzioch, Jan Malski, Maria Batko: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone