OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.08.2018 R.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.08.2018 R.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary składane w ostatnim miesiącu na nowe ogrzewanie i posadzkę. W następną niedzielę, drugą miesiąca, składka inwestycyjna przeznaczona na ten sam cel.

W tym tygodniu : 
     We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie członków Rycerstwa Niepokalanej.
W środę o 1730 Nowenna Nieustająca, a na wieczornej Mszy świętej ofiary na potrzeby Caritas.
     W piątek po 1730 modlitwa do Miłosierdzia Bożego.

W liturgii tygodnia: jutro święto Przemienienia Pańskiego, w środę św. Dominika – prezbitera, we czwartek św. Teresy Benedykty – patronki Europy, w piątek św. Wawrzyńca męczennika, w sobotę św. Klary – dziewicy.

     Spotkanie przed pielgrzymkowe dla Grupy 2 św. Franciszka będzie 12 sierpnia 2018 roku, o godz. 17. 00 w kościele Błogosławionej Karoliny.
     Od dzisiejszej niedzieli można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na dzień zakończenia Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w dniu 25 sierpnia. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii

     Ksiądz kapelan szpitala św. Łukasza organizuje w dniach 22-29 września pielgrzymkę do Medjugorie. Program, koszt i kontakt podany w gablocie parafialnej.

     Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych z naszych rodzin: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone