OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII Niedziela Zwykła (10. 09. 2017 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIII Niedziela Zwykła (10. 09. 2017 r.)

Bóg zapłać za ofiary składane dziś w niedzielę ofiar inwestycyjnych na nowe ogrzewanie. Trwa obecnie układanie spirali grzewczej i kończy się wymiana instalacji elektrycznej i nagłośnieniowej w tej części kościoła.
W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

W tym tygodniu w liturgii: we czwartek święto Podwyższenia Krzyża – zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 1730, w piątek wsp. Matki Bożej Bolesnej, w sobotę św. męczenników Korneliusza i Cypriana.

Spotkania Duszpasterskie w tym tygodniu:
Pierwsze powakacyjne spotkanie ministrantów i lektorów naszej parafii we środę po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy również chłopców, którzy chcą dołączyć do grona ministrantów. Rodziców prosimy o zachęcenie synów do tej posługi.
Spotkania dziewcząt z Dziewczęcej Służby Maryjnej w soboty o 900 – zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chcą przynależeć do tej Grupy prowadzonej przez starsze koleżanki -przewodniczki.
Młodzież naszej parafii zapraszamy na spotkania w piątek o 1900 do Betanii. Zaproszenie kierujemy szczególnie do osób, które chciałyby włączyć się w działalność grupy młodzieżowej.
W sobotę o 1630 Modlitwa członków Rycerstwa Niepokalanej z okazji 100-lecia – zapraszamy wszystkich członków.
Dzieci naszej parafii zapraszamy na Mszę z kazaniem dla nich o 1130. Takie Msze będą dla nich w każdą niedziele oprócz pierwszej niedzieli miesiąca.

Chór parafialny wznawia swoją pracę w środę po Mszy wieczornej. Na spotkanie zapraszamy wszystkich dojrzałych i młodych, którzy chór mogą ubogacić swoim głosem.

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców informuje, że wznowienie powakacyjnej działalności i rozpoczęcie VII Tygodnia Wychowania odbędzie się w środę 13 września w Szkole Katolickiej na ul. Warzywnej o godz. 1800. Szczegóły programu na plakatach.

Duszpasterstwo Małżeństw i Rodzin zaprasza w niedzielę 24 września 2017 roku do udziału w XXXIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Centralnym punktem będzie Msza Święta o godz. 1100.

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Maria Kolak, Edward Wróbel, Henryk Modelski: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone