OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI NIEDZ. ZW (4.11.2018 r.)

Trwajmy w modlitwie za zmarłych uczestnicząc również w codziennym Różańcu z wypominkami o godz. 17.30. Do czwartku jedna z Mszy wieczornych ofiarowana jest za dusze wypominane w naszym kościele. Dziś o 14.00 na naszym cmentarzu modlitwa Róż Różańcowych.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary złożone w ostatnim miesiącu na nowe ogrzewanie i posadzkę. Zakończyły się prace w prezbiterium i w zakrystii, a w tym tygodniu będą kontynuowane prace w nawie głównej kościoła. Prace mają być zakończone na 20 listopada. W przyszła niedzielę ofiary na kontynuację prac.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona będzie z wypominkami za zmarłych. Składka na wieczornej Mszy na rzecz misji.

Kandydatów do sakr. bierzmowania z klas VIII Szk. Podst. i klas III Gimnazjum zapraszamy wraz z rodzicami na miesięczne spotkanie formacyjne we czwartek o godz. 18.00 . Przypominamy, że do sakramentu bierzmowania przystąpią Ci, którzy się do niego przygotowują. Bez przygotowania sakramentu przyjąć nie można.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach, i zmarłą w ostatnim tygodniu + Elżbietę Ostręga i Jana Chwistka: Wieczne odpoczywanie ….
Dziś zmarł ojciec Ks. Łukasza Żurka – módlmy się o Jego szczęśliwą wieczność.

Komentowanie jest wyłączone