XX Niedziela Zwykła (19.08.2018 r.) OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XX Niedziela Zwykła (19.08.2018 r.)
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

      Bóg zapłać za ofiary złożone na nowe ogrzewanie w ostatnią niedzielę, a także dużo ofiar indywidualnych.

      W liturgii najbliższego tygodnia w poniedziałek św. Bernarda – opata, we wtorek św. Piusa X – papieża, we środę Najświętszej Maryi Panny Królowej, w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła, w niedzielę uroczystość NMP Częstochowskiej.
Wyjazd autokarów z naszej parafii na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu wejścia Pielgrzymki Tarnowskiej w sobotę o 600 z ul Granicznej. Są jeszcze wolne miejsca, można się jeszcze zapisać do środy.

      Katechizacja przedmałżeńska rozpocznie się w naszej parafii w pierwszą niedzielę września, czyli 2 września o godz. 1600 w budynku parafialnym.

     Do 4 września trwają zapisy dla chętnych chcących wziąć udział w wykładach Uniwersytetu Nauczania Społecznego Jana Pawła II. Udział w zajęciach podstawowych jest darmowy. Wykłady organizowane są raz w miesiącu, w dni powszednie, w godzinach od 1700 do 1900. Terminy i tematyka spotkań zamieszczona jest na stronie internetowej Uniwersytetu. Tam znajduje się również elektroniczny formularz, poprzez który można się zarejestrować.

      Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Tadeusz Smoła, Władysław Fryc, Zofia Duda De-Gregorys, Adela Kostecka: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone