OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA, C – 14 lipca 2019 r.

Zapraszamy w ciągu tygodnia do udziału w Eucharystii o 6.00, 7.00 i 18.00, jak również adoracji Pana Jezusa w bocznej kaplicy– od poniedziałku do soboty, od 7.30 do 18.00.

Bóg zapłać za ofiary na nowe ogrzewanie i posadzkę. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury; we wtorek Matki Bożej Szkaplerznej – szczególny dzień dla osób noszących święty szkaplerz; w czwartek św. Szymona z Lipnicy. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust na Burku ku czci MB Szkaplerznej – program w gablocie ogłoszeń.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17.30. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.00; po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. W czwartek adoracja o 17.00; po Mszy św. spotkanie Straży Honorowej.

Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę w dniach 17 – 25 sierpnia. Szczegóły w kancelarii i na stronie pielgrzymki: www.pielgrzymkatarnowska.pl. W naszej kancelarii zapisy do grupy II – św. Franciszka – do końca lipca.

Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach polećmy zmarłych wypominanych w naszym kościele oraz zmarłych z naszych rodzin. Dobry Jezu a nasz Panie..

Komentowanie jest wyłączone