OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, C – 21 lipca 2019 r.

Zapraszamy w tygodniu do udziału w Eucharystii o 6.00, 7.00 i 18.00 oraz na adorację Pana Jezusa w bocznej kaplicy – od pn do sb, od 7.30 do 18.00.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w pn święto św. Marii Magdaleny; we wt święto św. Brygidy, patronki Europy; w śr wspomnienie św. Kingi, patronki diecezji tarnowskiej – w Starym Sączu trwa tygodniowy odpust; w czw święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa; w pt wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP; pamiętajmy w ten dzień szczególnie o modlitwie za dziadków i babcie – żyjących i zmarłych.

W śr zapraszamy na Nowennę do MBNP, a w pt na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17.30.

Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących w czw po Mszy Św. o 18.00 będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i ich kierowców. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Bóg zapłać za ofiary na nowe ogrzewanie i posadzkę złożone tydzień temu, a dziś dziękujemy za ofiary złożone na WSD w Tarnowie.

Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę w dniach 17 – 25 sierpnia. Szczegóły w kancelarii i na stronie pielgrzymki: www.pielgrzymkatarnowska.pl. W naszej kancelarii zapisy do grupy II – św. Franciszka – do końca lipca.

Miłosiernemu Bogu polecają się zmarli wypominani w naszej świątyni oraz zmarli w ostatnim czasie: + Helena Duda, + Henryka Kopeć, + Janina Imiołek, + Wiktoria Kogut, + Damian Bogusz, + Edward Surman, + Maria Wojtasik, + Maria Sobarnia. Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…

 

 

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone