Ogłoszenia parafialne – 5.12.2021 – II Niedziela Adwentu

Zapraszamy do udziału w Mszach św. roratnich w dni powszednie, od pn do pt, o 6.00 i 18.00, w sb o 6.00. Na roraty o 6.00 zapraszamy wszystkich, zaś na 18.00 zapraszamy szczególnie dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami oraz młodzież – w tym kandydatów do bierzmowania.

W zakrystii są do nabycia ostatnie numery Głosu Serca w cenie 6 zł. Zachęcamy do lektury, a także przekazania parafianom i modlącym się w naszym kościele. Zachęcamy do nabycia opłatków i świec na wigilijne stoły.

Za tydzień, w ndz, składka na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za składane indywidualne ofiary w kancelarii lub na konto parafii, m. in. na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za składane dziś ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W pn po Mszy św. wieczornej spotkanie dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w grupy działające przy naszej parafii. Zapraszamy DSM, scholkę, LSO i grupę młodzieżową. 

We wt wsp. św. Ambrożego; o 17.30 zakończenie Nowenny przed Niepokalanym Poczęciem NMP oraz nabożeństwo do Bł. Romana Sitki. Podziękowania i prośby składać przy ołtarzu Błogosławionego.
We wt na roraty o 18.00 zapraszamy w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.

W śr urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP. W ten dzień Msze św. w naszym kościele o 6.30, 8.30, 10.00 i 12.00, po południu o 16.00 i 18.00. Kancelaria nieczynna. W urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP o 6.10 zapraszamy na śpiew Godzinek. Zapraszamy również do naszego kościoła na Godzinę Łaski o 12.00. Wg objawień Matki Bożej z Montichiari we Włoszech Pan Bóg przez ręce Maryi w tę uroczystość o tej godzinie rozdziela szczególne łaski, zwłaszcza związane z nawróceniem zatwardziałych grzeszników. Nabożeństwo będzie połączone z Mszą św. w int. nawrócenia grzeszników.
W śr Nowenna do MBNP o 17.30. Podczas Mszy św. o 18.00 składka na cele parafialnej Caritas. W ten dzień podczas Mszy św. o 18.00 przyjęcie nowych członków do Rycerstwa Niepokalanej oraz DSM.

W czw zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. O 17.30 Koronka do Mił. Bożego, następnie roraty, po Mszy św. świadectwo uzdrowienia i adoracja – uwielbienie.

W pt o 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Za tydzień, w ndz o 14.00 odbędzie się comiesięczny dzień skupienia dla narzeczonych.

Do 15 grudnia – w kancelarii parafialnej lub do kapłanów – bardzo prosimy zgłaszać Jubilatów obchodzących 25 i 50-lecie małżeństwa. 26 grudnia o 11.30 będzie doroczne nabożeństwo dla małżonków świętujących srebrne lub złote jubileusze małżeńskie.

Nowe wypominki roczne są co niedzielę o 8.10 i 11.10 – imiona i nazwiska osób wypominanych są czytane jeden raz w miesiącu. W każdą ndz o 6.10 są śpiewane Godzinki o Niepok. Pocz. NMP.

 Dziękujemy wszystkim za zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk. Prosimy o korzystanie z urządzeń do dezynfekcji.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Krystynę Kopciuch, + Alinę Akszterowicz, + Zofię Pałucką, + Alojzego Barnasia i + Kazimierę Migacz. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone