Ogłoszenia parafialne 6 Niedziela Wielkanocna, 5 maja A. D. 2024

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o 17.30. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do Kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30. W maju w naszych modlitwach pamiętajmy o intencji powołań do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii.

Dziś podczas Mszy Św. o 11.30 uroczystość I Komuni Św. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy także od pn do pt na naboż. majowe i Msze Św. o 17.30. Niech udział w kościele w Białym Tygodniu utwierdza wiarę w rodzinach w moc Eucharystii.  

W pn święto św. Apostołów: Filipa i Jakuba. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

We wt o 17.30 naboż. majowe oraz IV dzień Nowenny przed 25. r. beatyfikacji bł. Romana Sitki. Prosimy, aby prośby i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo naszego Patrona, składać do skrzynki przy jego ołtarzu. W najbliższy wt po Mszy św. o 18.00 zapraszamy członków grup i stowarzyszeń oraz wszystkich chętnych na adorację – uwielbienie Pana Jezusa z indywidualnym błogosławieństwem Najśw. Sakramentem.

W śr urocz. św. Stanisława, Patrona naszej diecezji. W ten dzień swoje imieniny będzie obchodzić m. in. zastępca kościelnego, Pan Stanisław Słowik, któremu życzymy bł. Bożego, zdrowia na każdy dzień i opieki św. Patrona oraz bł. ks. Romana. Podczas Mszy św. o 18.00 składka na parafialną Caritas.

W czw o 17.30 śpiewem Litanii Loretańskiej rozpoczniemy comiesięczne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. O 18.00 Msza św. z homilią, następnie adoracja i uwielbienie Chrystusa, które poprowadzi nasz zespół Fortes Fide – Mocni Wiarą.

W pt podczas naboż. majowego rozpocznie się Nowenna przed urocz. Zesłania Ducha Świętego.

Za tydzień, w ndz, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W ten dzień składka na cele inwestycyjne w parafii. Również za tydzień odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i spowiedzią o 14.00 w kościele.

W sb, 18 maja, zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę na czuwanie Odnowy w Duchu Świętym. Wyjazd o 5.00 rano przy kościele bł. Karoliny. Szczegóły na plakacie.

W ndz, 19 maja, o 11.30, odbędzie się rocznica I Komunii Św. Prosimy o obecność wszystkich dzieci. Spotkanie organizacyjne w najbliższą śr, 8 maja, po Mszy św. o 18.00.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio + Józefę Barnaś, + Piotra Dąbrowskiego i + Andrzeja Cichego oraz powierzanych w wypominkach rocznych w naszym kościele. Dobry Jezu, a nasz Panie.

Komentowanie jest wyłączone